müzik player ses çubuğu

Sponsorlu Bağlantılar

muhammet282828

muhammet282828

Üye
    Konu Sahibi
müzik player ses çubuğu
merhaba.c7 belle sürümünde müzik player oynatılırken ekranın yanına dokunduğumuzda ses ayar çubuğu geliyordu refresh sürümünde bu özellik yok. Ses tuşları kullanmak çok rahatsız edici. Refresh için player oynarken ekranın sol tarafına dokunduğumuzda ses çubuğu çıkaracak bir acil mod yapabilecek arkadaşdan bu konuyla ilgilenmesini rica ediyorum.

muhammet282828

muhammet282828

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederim menu ekranda cok kullanisli fakat muzik player ekran da calisan bir uygulama warsa arkadaslardan yine bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
tesekkur ederim menu ekranda cok kullanisli fakat muzik player ekran da calisan bir uygulama warsa arkadaslardan yine bekliyorum.
refresh ve fp2 güncellemesi ile istemiş oldugun ses olayı sadece tuş üzerinden ayarlanıyor bunun için yapacak birşey yok

• Beğen
Tepkiler: muhammet282828
muhammet282828

muhammet282828

Üye
    Konu Sahibi
anladim. Tesekkur ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
muhammet282828

muhammet282828

Üye
    Konu Sahibi
hemen deniyorum tesekkurler :)

muhammet282828

muhammet282828

Üye
    Konu Sahibi
cok guzelmis sagol. :) bana o resimdeki anna saat ve tarih widgeti ni bulabilirmisin rica etsem? Sistemim belle refresh

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
cok guzelmis sagol. :) bana o resimdeki anna saat ve tarih widgeti ni bulabilirmisin rica etsem? Sistemim belle refresh
suan dersteyim arayıp bulamam ama evols cfw.sinde vardı diye hatırlıyorum, uygulamalar bölümünde widget kısmına bakarsan belki bulabilirsin senin gibi isteyen biri vardır paylaslmstir belki bi araştır bulamazsan akşama yardımcı olurum :)
senden ses çıkmadı sanırım buldun ama bizde söz sözdür :) Relax Anna Clock v.1.00 Belle FP1 & Fp2 unsigned - MaxiCep aradığın budur umarım :)

• Beğen
muhammet282828

muhammet282828

Üye
    Konu Sahibi
suan dersteyim arayıp bulamam ama evols cfw.sinde vardı diye hatırlıyorum, uygulamalar bölümünde widget kısmına bakarsan belki bulabilirsin senin gibi isteyen biri vardır paylaslmstir belki bi araştır bulamazsan akşama yardımcı olurum :)
senden ses çıkmadı sanırım buldun ama bizde söz sözdür :) Relax Anna Clock v.1.00 Belle FP1 & Fp2 unsigned - MaxiCep aradığın budur umarım :)
Giresun dan tesekkürün en güzelini sana gönderiyorum :) super oldu ya :)

muhammet282828

muhammet282828

Üye
    Konu Sahibi
asigsasi

asigsasi

Üye
o wp ikon avkonun bi parçası sen onu tema ile değişen sol kısma istiyorsun doğrumu anladım

muhammet282828

muhammet282828

Üye
    Konu Sahibi
benim sistem belle refresh , rompatcher+ hackli. Devamli olarak Nokia evolve temasini kullaniyorum Orjinal olani. Ewet sol kisima istiyorum 4 kutucuklu birisi dolu ikon ile o sana gosterdigim beyaz pencerelh. windows 8 icon unu degstirmek istiyorum. Birde acilista windows 8 in acik mavi galba o renk o icon u ve dönen toplariyla acilsin istiyorum

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
benim sistem belle refresh , rompatcher+ hackli. Devamli olarak Nokia evolve temasini kullaniyorum Orjinal olani. Ewet sol kisima istiyorum 4 kutucuklu birisi dolu ikon ile o sana gosterdigim beyaz pencerelh. windows 8 icon unu degstirmek istiyorum. Birde acilista windows 8 in acik mavi galba o renk o icon u ve dönen toplariyla acilsin istiyorum
açılış ekranı kolay iş tamamda diğer olayı istediğin gibi yapmak için önce avkonu açıp içinden windows'u alıp yükleyecegin temanın sis dosyasını açıp oraya gömmek gerekecek ama tema değiştirdiğinde başka bi icon ile karşılascaksn, istedigin temayı belirler ve değiştirmcem dersen uygulanabilir ama pc arızalı olduğu için bunu telefondan yapamam burdada @asigsasi 'den yardım isteyebilirsin umarım yardımcı olur umarım dediğim gibi yapılabilir :)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
açılış ekranı kolay iş tamamda diğer olayı istediğin gibi yapmak için önce avkonu açıp içinden windows'u alıp yükleyecegin temanın sis dosyasını açıp oraya gömmek gerekecek ama tema değiştirdiğinde başka bi icon ile karşılascaksn, istedigin temayı belirler ve değiştirmcem dersen uygulanabilir ama pc arızalı olduğu için bunu telefondan yapamam burdada @asigsasi 'den yardım isteyebilirsin umarım yardımcı olur umarım dediğim gibi yapılabilir :)
başka bir tema olursa olur da arkadaş kabuk temaya istiyor zor

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
başka bir tema olursa olur da arkadaş kabuk temaya istiyor zor
istediğin temayi belirle baştan sonra değiştirme gerisini biz ayarlarız dedim zaten ben ona, onun tema beğenip sis'i atması yeterli diye düşündüm, kabuk temaya uygulamak zor farkındayım :) yani tedbiri baştan aldık :D

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
istediğin temayi belirle baştan sonra değiştirme gerisini biz ayarlarız dedim zaten ben ona, onun tema beğenip sis'i atması yeterli diye düşündüm, kabuk temaya uygulamak zor farkındayım :) yani tedbiri baştan aldık :D
yaparız sıkıntı yok ancak evolve de ısrarcı olursa da yapacak birşey yok

• Beğen