Müzik çalari bozmak ? :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Müzik çalari bozmak ? :)
Ya arkadaşlar tel n70 ... Orjinal müzik çalarini nasıl çalışmaz hale getirebilirim .. Tel sanki o program hiç yokmuş gibi davransın :) .. Xplore de gezinirken nerde bilinmeyer bi dosya olsa direk müzik çalara yönlendiriyo ... Bunu nasıl hallederiz sizce :) ... ( dosya uzantısıni tanımlayip başka programa yönlendirmeyi önermeyin lütfen rica ediyorum :p ) ... Amacım müzik çalari devre dışı bırakmak ...

Hasan

Üye
xplore ile z:/ diskinin üzerine gel bul de oraya şunu yaz *music*.* o dosyaları yerli yerine kopyala hex ile aç bi sürü yer değiştir örn. App dosyayı değiştir dosyaları silmedik sürece bi daha mp3 çalar açılmaz

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
xplore ile z:/ diskinin üzerine gel bul de oraya şunu yaz *music*.* o dosyaları yerli yerine kopyala hex ile aç bi sürü yer değiştir örn. App dosyayı değiştir dosyaları silmedik sürece bi daha mp3 çalar açılmaz

Dostum z/ diski korumalı olduğu için herhangi bi işlem yapılamıyor .. Hex düzenlemelerinde " dosya okumak için açılamıyor " yazıyo ...

webci274

Üye

Dostum z/ diski korumalı olduğu için herhangi bi işlem yapılamıyor .. Hex düzenlemelerinde " dosya okumak için açılamıyor " yazıyo ...

dosya üzerine gel 6'ya bas. Salt Okunur kutusunun içini boşalt.

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
dosya üzerine gel 6'ya bas. Salt Okunur kutusunun içini boşalt.

Dostum denedinmide acaba söylüyorsun .. Bi gir bak bakım öyle yapılıyormu Z/ de yapılmıyormu :) .. Sende yapıyorsa bilmem ama orası ayrı bi konu :)

Fatih.33

Üye
z diski üzerinde değştrme veya oynama yapılamıyor ki

SHS

SHS

Üye
sen niye bozmak istiyorsun onu anlamadım, millet bozuldu diye ağlıyor:D

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
sen niye bozmak istiyorsun onu anlamadım, millet bozuldu diye ağlıyor:D

Yaw abi programı sevmiyorum her girişinde liste yeniliyo ona sinir oluyorum ... :) keşke benimkide bozulsada hiç açılmasa ... xplore neyi tanımazsa hep müzik çalara yönlendiriyo sinir oluyorum ...

Hasan

Üye
xplore ile z:/ diskinin üzerine gel bul de oraya şunu yaz *music*.* o dosyaları telefon hafızasına kopyala en üstteki yazan konumuna göre sonra App dosyayı hex ile aç bi sürü harf falan değiştir dosyaları silmedik sürece bi daha mp3 çalar açılmaz

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Of olmuyo neyse boşverin ya ...

femtv

Üye
telfonu heckle z açılır ozaman

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
V2 yi nasıl hackliyozki usta ?

---------- Eklendi @ 23:14:01 ---------- Yazıldı @ 23:12:37 ----------

sen öyle de:) bende sistemle oynamıştım tel açılma hatası verdi 100 tl iştediler söve söve çıktım bayiden :)

La alt üstü 5 dk da format atacaksin o hata çok basit birşey :) bu telefoncular hep böyle bilmediğini anlarsa dayıyolar fiyatı ..

webci274

Üye

Dostum denedinmide acaba söylüyorsun .. Bi gir bak bakım öyle yapılıyormu Z/ de yapılmıyormu :) .. Sende yapıyorsa bilmem ama orası ayrı bi konu :)

hafıza kartı patladı yok yani şimdi hiçbir program. Denemedim doğrudur, ama en azından paylaştım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt