müthiş ses,inanamassınız...

 • 24 Mart 2013
 • 468 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. İki sene önce aldığım ve müthiş keyif alarak kullandığım nokia bh503 stereo bluetooth kablosuz kulaklığımı satıyorum.kulakiçi olmadığı için sağlık konusunda bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.böyle takıntısı olanlar zaten aramaz diye düşünüyorum.fiyat 35tl.Ankara içi elden deneyerek teslim ederim.diğer illerden alıcılar çıkarsa kargo alıcıya ait olmak kaydıyla gönderebilirim.

  - - - Eklendi - - -

  Resim yüklemeyi anlatan birisi olursa resim de yükliycem.
   


  Yazan: babaaamet
  Peocawe bunu beğendi.
 2. Abimizi realde görme fırsatı bulabildim, ve anlayışlı birisi. Alıcı arkadaşlar çıkarsa hiç bir problem yaşamayacaklarına inanıyorum.

  Hayırlı satışlar. :)
   
 3. art niyet arama kargoyla 40 tl ye geliyor aşağı yukarı. Karşılaştırma olarak algılama sıfırı 70 tl yazıyor biraz indirim yaparsan irtiba geçeyim. Olmaz dersen canın sağolsun. Batarya ne kadar gidiyor son olarak. Hayırlı satışlar :)
   
 4. sürekli açık kalmak kaydıyla tam şarjla 100saat bekleme süresi,kesintisiz müzik dinlenirse 36 saat şarjı gidiyor.orjinal nokiadır.kutusu ve faturası var.sıfırı dediğin gibi.ben de bunu bildiğim için yarı yarıya fiyat verdim.peocawe kardeşim teşekkür ederim.o meseleden dolayı da sana karşı mahcubum.hakkını helal et.
   
 5. Estağfurullah. Yine buraya kadar gelip zahmet ettin, asıl sen kusuruma bakma :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 23:01