MSN'e Yeni Alternatif

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Sohbet ve daha fazlası: Trillian Astra.

İnternetteki benzeri içinden sıyrılmayı başaran bir MSN alternatifiyle tanışın!Günümüzde hemen her internet kullanıcısı en azından bir sohbet yazılımı kullanıyor. Fakat pek çok kişi tek bir sohbet programı ile yetinmek yerine birden fazla farklı sohbet uygulamasına ve bunların her biri için ayrı ayrı hesaplara sahip.

Trillian ise temel olarak farklı sohbet uygulamalarını ayrı ayrı çalıştırmak yerine, tek bir program ile tüm sohbet yazılımları ve hesaplarınızı bir arada kullanma özelliği sunuyor. Üstelik Trillian'ın son sürümü Astra bu konuda oldukça başarılı.

Bu başarısının ardında ise Trillian'ın sadece farklı sohbet programlarını tek çatı altında toplamanın ötesine geçmiş olması yatıyor. Artık Trillian ile sadece Google, MySpace IM, Skype, AIM, ICQ, MSN, Yahoo ve IRC gibi sohbet programlarını bir tek programdan çalıştırmakla kalmayacaksınız, bunun yanı sıra e-postalarınızı, takip ettiğiniz RSS beslemelerini ve hatta Facebook ve Twitter bile tek bir program ile elinizin altında olacak.

Trillian Astra'nın ücretli ve ücretsiz olarak iki sürümü bulunuyor. Her ne kadar ücretli sürümü çok daha gelişmiş özelliklere sahip olsa da (bu özellikleri 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz), ücretsiz sürümünün sağladığı kolaylıklar da oldukça fazla. Eğer sohbet programları, RSS ve sosyal ağ sitelerinin sıkı bir takipçisiyseniz Trillian Astra'yı indirebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: celilcemre


ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Yıllar yılı Msn'ye yeni rakip diye yeni şeyler çıkıyor ama bir türlü Msn'nin yerini alamıyor. Msn'nin yeri sarsılmaz bence.
 
lenovo

lenovo

Üye
deniyelim bakalım eyvallah karde sağollll...............
 
hopdedik

hopdedik

Üye
msn nin hatalarından eski sürümlerin işe yaramamasından, bir türlü silinememesinden vs bıktım usandım ,inşallah buda vindows tabanlı değildir,, kuracam
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt