Msn Robotu

Sponsorlu Bağlantılar

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
Msn Robotu
msn kişi listenize " [email protected] " adresini ekleyin,adres msn robotudur. eğlenceli bir robot,24 saat online,ekleyin başlayın konuşmaya hatta oyun oynamaya.hem bu arada ingilizcenizi geliştirmiş olursunuz.

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ben şimdi sazan gibi ekledim amaaa..

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Dec 3 2005, 05&#58;35 PM) [post=220940]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben şimdi sazan gibi ekledim amaaa..
[/b][/quote]
neden sazan gibi dedin bişeymi oldu yoksa.ingilizce olarak sordugun sorulara cevap veriyor otomatik olarak

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ben görür görmez ekledim ondan sazan gibi dedim ama cok zevkli bişi ya eline saglıkkkkk normal insanla konuşmaktan daha güsel bazen

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Dec 3 2005, 05&#58;41 PM) [post=220950]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben görür görmez ekledim ondan sazan gibi dedim ama cok zevkli bişi ya eline saglıkkkkk normal insanla konuşmaktan daha güsel bazen
[/b][/quote]
öyle deyince korkutdun beni msn zarar verdi sandım.neyse iyi sohbetler....

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Walla süper bişey bayıldım ihtiyacım vardı sağol

tameriscen

Üye
baba süper bi kişi yaaa.
ama çok ileri ingilizce konuşuyor. yani anlamak için uğraşmak gerekli

ibonline

ibonline

Üye
güzelde
no eng
--can you speak english
----no i don&#39;t
muhahahahha

slayer

Üye
komedi yaa...
saol...

bu kelime anlam&#305;da veriyomu&#351;... Hayvana bak yaa... Bende dalga geçiyodum....

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(ibonline &#064; Dec 5 2005, 12&#58;47 AM) [post=222037]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
güzelde
no eng
--can you speak english
----no i don&#39;t
muhahahahha
[/b][/quote]

maxpeyn59

Üye
ben ekledim ama hala açmadı

mat-rock_58

mat-rock_58

Üye
bni beenmedi galiba.. çünkü kabul etmedi.. :P :D

maxi_girl

maxi_girl

Üye
ya ben ekledim sonra msn mi açıp kapadım nasıl oluyo bu şey ya msn yi açıncamı konuşuluyooo biri bana buna ilgili özel msj yollasın ben yeni üye oldum burayaaa

fodder

fodder

Üye
PM ye gerek yok sen ekliyorsun oda senle konusuyor millet ya ben ona asıldım bir erkek arkadaşı varmıs ama sonrada sen aşımısın dedim ben sohbet robotuyum dedi seni seviyorum dedim bende seni dedi tavlarsam onu tarihe geçicem...:D:D:Dsüper

eldalote

Üye
yaa biliyorum konu başlığı eski ama merak ettim ben şiimdi bu robotları eklemek istiyorum ama şimdi çalışmıyorlar neden kaldırdılar :(:agla

--------------- Ekleme ---------------

bende bir sürü ekledim ama açılmadı normalde eklediğin anda açık olurlar =(((

johnmorris

Üye
beyler bişe yazıom iletilemedi diyor şuana kadar nerdeyse 50 tane ekledim 1 i bile açık deil yarıdmm

maksim_rus

Üye
Slm arkadaslar ben bunların hepsini yükledim msn adresıme birden cok var bende ama hic biride dedeginiz gibi konusmuyor alakası bıle yok yardımcı olursanız sevinirim

03sameto

Üye
aga ben ekledim saat 00:00 da 2 saat bekledim açmıyo bide dion ki 24 saat açık ne yalancısın aga ha! ekledim çevrimdışı hani 24 saat açıktı??

kartalisma

Üye
ben yanlış bişi yaptım galiba eklendi de açmıo ?

Üst Alt