msn mi kıracaklar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozzzy

ozzzy

Üye
    Konu Sahibi
msn mi kıracaklar
millet msn adresim tehlikede birileri (tanıdığım kişiler) msnmi kırmak için herşeyi yapıyo ne yapmalıyım yardım edin help me please :(

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
usta cok degisik harf-rakam kombinasyonlu uzun bi sifre kullanırsan garanti diil ama buyuk olcude kırılmasını zorlastırırsın gibime gelio

liion44

Üye
walla kıran yine kırıyo
ben lion44 düm
hacklendim
şimdi liion44 oldum burdan yöneticilere duyurulur :off:

Goldberg

Üye
çok karmaşık şifrelerin pek fayda ettiği yok arkadaşlar yedek bi msn adresim vardı en akla gelmeyecek şifrelerden birini koymuştum ama bi şekilde kırıldı,eğer kurtulamıyorsan yeni bi hesap aç kendine olsun bitsin ama çok fazla kişi ekli diosan bilemiyorum

_GiTaRisT_

Üye
şu kırma işi neyin nesi..hack mı??

zoom

Üye
harf rakam ve simge kullan yani şunun gibi mesela

abc123!'^+

gizli sorunuda zor bişey yap vede şifren uzun olsun baya bi msela 8-10 hane ;;)

Goldberg

Üye
evet hack sayılır

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
bak isminin harfini ve sayıya göre harfini yap mesela o6z9a2n6 bak harflerde sayılarda ismi olusturuyo benim bole bi sifrem vardı cok kimse kırmaya calıstı ama basaramadılar benimkinde sonunda bazı sayılarda vardı ama sende koy sonuna bazı sayılar ;)

ozzzy

ozzzy

Üye
    Konu Sahibi
hımm şimdi şöle bi şfrem var
aaa1111aa88-aa+22sd böyle bişi zor kırılır dimi herif bütün programları deniyo :off:

Aeon

Üye
Hocam belirli aralıklarla şifreni değiştirmeyi denesen?

Zero

Zero

Üye
Sadece şifre çözüm değil. Bilgisayarına gönderilecek mini bir Spy her tür bilgiyi sızdırabilir, bu yüzden Güçlü Firewall+Antispy+Antivirus yazılımları edinmekte yarar var.. Gizli soru ve cevabı'da çok önemli. Sağlam bir şiffe koyduysan Bilgisayarına Sızmadan MSN'i kırmaları çok zor..

helper007

helper007

Üye
Hackerlar kırmak istediler mi kırıyorlar.Bence kurtulmanın en güzel yolu onları kendin hacklemek.

cllgr

cllgr

Üye
Originally posted by Zero@Oct 14 2005, 10:31 PM
Sadece şifre çözüm değil. Bilgisayarına gönderilecek mini bir Spy her tür bilgiyi sızdırabilir, bu yüzden Güçlü Firewall+Antispy+Antivirus yazılımları edinmekte yarar var.. Gizli soru ve cevabı'da çok önemli. Sağlam bir şiffe koyduysan Bilgisayarına Sızmadan MSN'i kırmaları çok zor..
[post=191304]Quoted post[/post]​
nasıl yani bilgisayaradamı giriyorlar.bide msn kırınca ne oluyor acıklarmısınız. konuyu bilmiyorumda.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by cllgr+Oct 14 2005, 11:12 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(cllgr &#064; Oct 14 2005, 11:12 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Zero@Oct 14 2005, 10:31 PM
Sadece şifre çözüm değil. Bilgisayarına gönderilecek mini bir Spy her tür bilgiyi sızdırabilir, bu yüzden Güçlü Firewall+Antispy+Antivirus yazılımları edinmekte yarar var.. Gizli soru ve cevabı&#39;da çok önemli. Sağlam bir şiffe koyduysan Bilgisayarına Sızmadan MSN&#39;i kırmaları çok zor..
[post=191304]Quoted post[/post]​
nasıl yani bilgisayaradamı giriyorlar.bide msn kırınca ne oluyor acıklarmısınız. konuyu bilmiyorumda.
[post=191370]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

msn sifreni ogreniolar senin yerine hesabını acıp sıfrenı degıstırıolar sifre degisince artık kendı hesabına kendın giremez oluosun sistem bu,maillle veya internet koruması olmayan bilgisayarlara otomatık olarak spy (casus) kucuk exe dosyaları sokuolar bunlar seni takip edip başka bilgisayara özel bilgilerini (kullanıcı bılgılerı, sifrelerin gibi mesela) daha sonra hesaplarını ele geciriolar ne başlarının zoru var dersen müslümana eziyet başka bişe dil :D Allahtan daha başıma gelmedi böle bişe :rolleyes:

AntiTuk

Üye
şifrenin uzun kısa yada karışık olması bi çözüm deil bence periyodik olarak değiştir şifreni bu ne kadar işe yarar bilmem ama adamlar hertürlü kırıolar :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt