MSN de sizi sileni/engeleyeni kolayca öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar

CooL'n'Quiet

Üye
    Konu Sahibi
MSN de sizi sileni/engeleyeni kolayca öğrenme
eveeett arkadaslar MSN de sizi silen/engelleyeni hiçbir programa veya siteye şifreniz girmeden öğrenebilirsiniz nasılmı?ahanda böyle: :lol2:

şmdi ilk olarak MSN de araçlar>seçeneklere giriyoruz.Yan tarafında ''Gizlilik'' diye bişey olacak ona tıkılatıyoruz.evet ne gördük?listenizdeki kişiler orda aynen yazıyo dimi?şimdi o kişilerin üstüne gelip sağ tuş yapıyoruz yaptıkmı?e yapmadıysanızda yapın hadi :rolleyes:
Sağ tus yaptıgınızda eğer ''sil'' yazısı görünmüyosa sorun yok o kişi sizi silmemiştir.Eğe ''sil yazısı aktif surumda ise eleman sizi silmiş/engellemiştir....
Eveet şifremizi vb gizli bilgilerimizi vermeden bu şekilde öğrnebiliyoz arkadaşlar..

Yasal uyarı:Bu yazı tamamen ardadoganer(ben oluyorum kendisi)tarafından kaleme alınmıstır.Kesinlikle hiçbir kaynaktan copy/paste yapılmamıstır.Bilgisayarla içli dışlı olanların zaten bilecegi bi olaydır.Eğer yazımı baska bi arkadasınıza veya siteye copy/paste yapacaksanız lütfen altına ''copyright by arda'' licenced by arda'' yada ''ben bu yazıyı ardadan çaldım''gibi karizmatik ifadeler koyunuz.Yok eğer zaten biliyosanız ve kendi anlatımınızsa sorun yok :lol2: :lol2: :lol2:

CooL'n'Quiet

Üye
    Konu Sahibi
28 kişi okumus1 allahın kulu yorum yapmamıs :cray: :cray: :cray:

Legend_Come_Back

Üye
çok bilinen birşey sanıyorum insanlar oyüzden yorum yapmamış. ama yinede bilmeyenler öğrenmiş olur. saol

CooL'n'Quiet

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Legend_Come_Back@Aug 18 2005, 05:11 PM
çok bilinen birşey sanıyorum insanlar oyüzden yorum yapmamış. ama yinede bilmeyenler öğrenmiş olur. saol
[post=136898]Quoted post[/post]​

saol hocam.demiştim zati bilinen bi olay diye.öğrenmek için bazı sitelere kullanıcı adı ve şifre girmesinler dedim :rolleyes:

DefectoR

Originally posted by ardadoganer@Aug 18 2005, 12:54 PM
Yasal uyarı:Bu yazı tamamen ardadoganer(ben oluyorum kendisi)tarafından kaleme alınmıstır.Kesinlikle hiçbir kaynaktan copy/paste yapılmamıstır.Bilgisayarla içli dışlı olanların zaten bilecegi bi olaydır.Eğer yazımı baska bi arkadasınıza veya siteye copy/paste yapacaksanız lütfen altına ''copyright by arda'' licenced by arda'' yada ''ben bu yazıyı ardadan çaldım''gibi karizmatik ifadeler koyunuz.Yok eğer zaten biliyosanız ve kendi anlatımınızsa sorun yok :lol2: :lol2: :lol2:
[post=136634]Quoted post[/post]​
:artı: kesinlikle bilinen bişi bu ama ben şuna değinmeden edemicem kardeş, kaleme aldım demişin ya, klavyeye aldım desen :huhu:

abuvice

abuvice

Üye
beyler hoş güzelde... baktım ben sil yazısı görünüyor(yabancı hatunlar beni silmiş :) 1 arkadaş var adam çevrimiçi... yani beni engellemiş olsa nasıl çevrimiçi oluyor..? :wacko: şaşırdım..

AntiTuk

Üye
eywallah kardeş

cilginfirari

Üye
arda yanlış anlama ama çok bilmişlik taslıyosun sakın yanlış anlama ve kusura bakma sadece eleştiri

Üst Alt