MSN de sizi sileni/engeleyeni kolayca öğrenme

CooL'n'Quiet

Üye
    Konu Sahibi
eveeett arkadaslar MSN de sizi silen/engelleyeni hiçbir programa veya siteye şifreniz girmeden öğrenebilirsiniz nasılmı?ahanda böyle: :lol2:

şmdi ilk olarak MSN de araçlar>seçeneklere giriyoruz.Yan tarafında ''Gizlilik'' diye bişey olacak ona tıkılatıyoruz.evet ne gördük?listenizdeki kişiler orda aynen yazıyo dimi?şimdi o kişilerin üstüne gelip sağ tuş yapıyoruz yaptıkmı?e yapmadıysanızda yapın hadi :rolleyes:
Sağ tus yaptıgınızda eğer ''sil'' yazısı görünmüyosa sorun yok o kişi sizi silmemiştir.Eğe ''sil yazısı aktif surumda ise eleman sizi silmiş/engellemiştir....
Eveet şifremizi vb gizli bilgilerimizi vermeden bu şekilde öğrnebiliyoz arkadaşlar..

Yasal uyarı:Bu yazı tamamen ardadoganer(ben oluyorum kendisi)tarafından kaleme alınmıstır.Kesinlikle hiçbir kaynaktan copy/paste yapılmamıstır.Bilgisayarla içli dışlı olanların zaten bilecegi bi olaydır.Eğer yazımı baska bi arkadasınıza veya siteye copy/paste yapacaksanız lütfen altına ''copyright by arda'' licenced by arda'' yada ''ben bu yazıyı ardadan çaldım''gibi karizmatik ifadeler koyunuz.Yok eğer zaten biliyosanız ve kendi anlatımınızsa sorun yok :lol2: :lol2: :lol2:

CooL'n'Quiet

Üye
    Konu Sahibi
28 kişi okumus1 allahın kulu yorum yapmamıs :cray: :cray: :cray:

Legend_Come_Back

Üye
çok bilinen birşey sanıyorum insanlar oyüzden yorum yapmamış. ama yinede bilmeyenler öğrenmiş olur. saol

CooL'n'Quiet

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Legend_Come_Back@Aug 18 2005, 05:11 PM
çok bilinen birşey sanıyorum insanlar oyüzden yorum yapmamış. ama yinede bilmeyenler öğrenmiş olur. saol
[post=136898]Quoted post[/post]​

saol hocam.demiştim zati bilinen bi olay diye.öğrenmek için bazı sitelere kullanıcı adı ve şifre girmesinler dedim :rolleyes:

DefectoR

Originally posted by ardadoganer@Aug 18 2005, 12:54 PM
Yasal uyarı:Bu yazı tamamen ardadoganer(ben oluyorum kendisi)tarafından kaleme alınmıstır.Kesinlikle hiçbir kaynaktan copy/paste yapılmamıstır.Bilgisayarla içli dışlı olanların zaten bilecegi bi olaydır.Eğer yazımı baska bi arkadasınıza veya siteye copy/paste yapacaksanız lütfen altına ''copyright by arda'' licenced by arda'' yada ''ben bu yazıyı ardadan çaldım''gibi karizmatik ifadeler koyunuz.Yok eğer zaten biliyosanız ve kendi anlatımınızsa sorun yok :lol2: :lol2: :lol2:
[post=136634]Quoted post[/post]​
:artı: kesinlikle bilinen bişi bu ama ben şuna değinmeden edemicem kardeş, kaleme aldım demişin ya, klavyeye aldım desen :huhu:

abuvice

abuvice

Üye
beyler hoş güzelde... baktım ben sil yazısı görünüyor(yabancı hatunlar beni silmiş :) 1 arkadaş var adam çevrimiçi... yani beni engellemiş olsa nasıl çevrimiçi oluyor..? :wacko: şaşırdım..

AntiTuk

Üye
eywallah kardeş

cilginfirari

Üye
arda yanlış anlama ama çok bilmişlik taslıyosun sakın yanlış anlama ve kusura bakma sadece eleştiri

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt