Msn adresime giremiyorum. yardım ?? [Çözüldü] :D

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Msn adresime giremiyorum. yardım ?? [Çözüldü] :D
S.a arkadaslar. Ne yaptım ne ettim giremedim yahu şifremi unuttum gibi tüm secenekleri denedim olmadı. telefon numaram la kod alıyom kodu yazıyom ilerle diyince girmesi gerekir ama girmedi baska bisey çıkıyo. Pc den de Tel. den de denedim ama giremedim. Bilen anlıyan biri yok mu 1 2 aydır girmeye calısyom giremiyom ???
Güvenilir biri varsa msnyi vereyim sifreyi hatırlamıyom

.........................

Çözüm tarihi, 19.04.2015

Nasıl Çözdüm diceksiniz...
Önceden yukardakibgibi yardım istedim sonra çözdüm :D

Öncelikle 2 tane MSN niz olması gerekiyor. Yada güvendiğiniz bi arkadaşın msn si.. Bende 2 tane vardı. bu engellenen msn, herhangi bir kurtarma durumu olsun diye bu msn mi yedek msn ile yedekledim. Yani normal msn adresinde ayarlardan yeden msn adresi ekleyin yazan yere yedek msn ekle.. İşte böyle benim gibi giremezsen O yedek msn ile kurtarıp girerim ;)

Şimdi arkadaşlar hep girmeye çalışıyodum girmiyodu en sonunda bi bildirim verdiler, resimde görüldüğü gibi,

Sonra o resimdeki tarihin geldiği günden 2 gün sonra aklıma geldi hemen yedek Msn'nin hotmail'e girdim. Bu resim,
" İyi haberler Bekleme süresi sona erdi"

Sonra Güvenlik bilgisini değiştirin e bastım. Bi baç bişey doldurdum açıldı :D

Yani arkadaşlar konu başlığındaki gibi, Msn adresime giremiyodum. 3 ay yada daha fazla bi süre içinde girememiştim.. Demekki ( Bekleme Süresi'sindeymiş ) Yani bi kaç aylığına engellenmiş olabilir.
Dediğim gibi giremiyorsanız günden güne hep giriş yapmayı deneyin o resimdeki gibi (tarih bildirimi) gelene kadar sürekli girmeye çalışın, Pc den deneyin. Bide giremeyince ( Size ulaşabilmek için bi msn adresi isticek) işte bu msn adresini böyle bi sorunla karşılaşmadan önce yukarda anlattığım gibi yedek bi msn niz olsun, Normal msn nin ayarlardan yedek msn ekleyin. İşte bu gibi durumsa kurtarırsınız inşallah..

LÜTFEN ARKADAŞLAR EMEĞE SAYGI...!!

Başka sitelerde bu paylaşılırsa Benim paylaştığım ve Çözdüğüm bildirilsin...

..

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
son dediğini unut bence :) senin tarayıcında bir sorun yok telefonla gelen kodu girdikten sonra ne çıkıyor orası önemli

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Tamam gösteriyim 1 dk

İşte böle oluyo kodu giriyom ama olmuyo

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hiçbirşey seçilmiyor mu aşağıda

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Evet hicbir şey seçilmiyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
şu aşamada bu biraz zor gibi, şifremi unuttum sayfasından diğer yöntemleri deneyin

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Her türlü uğraştım kaldı öyle

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
belirttiği sürede de beklemek gerek, şu da var çok fazla bu işlemleri deneyince aynı günde veya sonraki günde, biraz beklemek gerek tekrar denemek için

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
1 aydan fazla oldu giremedim

sefo1

sefo1

Üye

sefo1

sefo1

Üye
Bu programı teline indir sifre verir girersin

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Onuda denedim aynı sey çıkıyo bütün secenekleri denedim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tekrar denemek için bir süre bekle

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
msn diye bişey kalmadı ki

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
1 aydan fazla bekliyorum zaten. Msn adresinden birçok hesap açabilirsin facebook gibi.. Bnim için hotmail lazım çünkü face twitter hesi bu hesaba baglı hic birine giremiyom

kanat_58

kanat_58

Üye
Bana pm at birde ben deneyeyim bakalım çok karşılaştım bu durumlarla hatta arkadaşım çalınan msni ni bile geri aldım

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Bana pm at birde ben deneyeyim bakalım çok karşılaştım bu durumlarla hatta arkadaşım çalınan msni ni bile geri aldım

Tamamdır çözüldü :)) şimdi anlatcam

Öncelikle 2 tane MSN niz olması gerekiyor. Yada güvendiğiniz bi arkadaşın msn si.. Bende 2 tane vardı. bu engellenen msn, herhangi bir kurtarma durumu olsun diye bu msn mi yedek msn ile yedekledim. Yani normal msn adresinde ayarlardan yeden msn adresi ekleyin yazan yere yedek msn ekle.. İşte böyle benim gibi giremezsen O yedek msn ile kurtarıp girerim ;)

Şimdi arkadaşlar hep girmeye çalışıyodum girmiyodu en sonunda bi bildirim verdiler, resimde görüldüğü gibi,

Sonra o resimdeki tarihin geldiği günden 2 gün sonra aklıma geldi hemen yedek Msn'nin hotmail'e girdim. Bu resim,
" İyi haberler Bekleme süresi sona erdi"

Sonra Güvenlik bilgisini değiştirin e bastım. Bi baç bişey doldurdum açıldı :D

Yani arkadaşlar konu başlığındaki gibi, Msn adresime giremiyodum. 3 ay yada daha fazla bi süre içinde girememiştim.. Demekki ( Bekleme Süresi'sindeymiş ) Yani bi kaç aylığına engellenmiş olabilir.
Dediğim gibi giremiyorsanız günden güne hep giriş yapmayı deneyin o resimdeki gibi (tarih bildirimi) gelene kadar sürekli girmeye çalışın, Pc den deneyin. Bide giremeyince ( Size ulaşabilmek için bi msn adresi isticek) işte bu msn adresini böyle bi sorunla karşılaşmadan önce yukarda anlattığım gibi yedek bi msn niz olsun, Normal msn nin ayarlardan yedek msn ekleyin. İşte bu gibi durumsa kurtarırsınız inşallah..

LÜTFEN ARKADAŞLAR EMEĞE SAYGI...!!

Başka sitelerde bu paylaşılırsa Benim paylaştığım ve Çözdüğüm bildirilsin...

..

Son düzenleme:

Üst Alt