mp4 caların usb baglantısını bılgısayar tanımıyor

Sponsorlu Bağlantılar

korg300

Üye
    Konu Sahibi
mp4 caların usb baglantısını bılgısayar tanımıyor
arkadaslar elımde 2 adet cın malı sony mp4 calar var bugune kadar sarkı atıp sılebılırken bugun herıkısınıde bılgısayarım tanımıyor usb baglantı kablosunuda yenıledım olmadı bılgısayarımda bı sorunda yok baska tel ve muzık aletlerını kartokuyucularını goruyor sorun ne olabılır:heyo:

unifebmusty

Üye
cok sık rastlanıo buna bende de aynı sorunlar cogu zmn oluo bı tanıo bı tanımıo
bazı usblerın ıkı tane ucu oluo ole ıse ıkısını bırden tak
deılse farklı usb portlarına dene
arkadasının pc sıne gotur orada dene calsııosa en azından mp4 sağlam demektır psıkolojın duzelır
bılen varsa cevaplasn lutfen bende de cok sık oluo

elive

elive

Emekli Yönetici
arkadaşlar elektronikte lütfen kopya çakma ürün almayın, aldırmayın...

pokemon12

pokemon12

Üye
mp4 çaları usb den bilgisayara bağlarken kulaklığı da aynı anda tak bakalım olucak mı bende de var bu sorun ve böyle çözdüm

ARUZKOLIK

ARUZKOLIK

Üye
Bilgisayarınızın Başlat menüsünden Çalıştır'a girin ve komut satırına, mp4 playerınız hangi sürücüye denk geliyorsa onu yazın sonra çalıştır butonuna basın...Örneğin:

C: ve D: Yerel disktir.(Tabi harddiskiniz iki parça ise)
E: Cd rom ya da cd ya da dvd writer'dır.
Eğer iki tane cd rom ya da writerınız yoksa, mp4 playerınızın karşılığı olan sürücü F: olacaktır. Mesele benim hem cd romum hemde dvd writer'ım olduğu için, ilk taktığım harici donanım G: oluyor...

Umarım işinize yarar

kheslan23

Üye
Kardeşim Farklı USB kablosunda dene kesin olur.. eğer çin malıysa MADE IN CHINA yazılı usb kablolarını dene.. bende SKN6371C 05274-1013323 NOLU BİR USB vardı onu denedim oldu.. umarım işine yarar..

sevde_sevdem

Üye
mp4 çaları usb den bilgisayara bağlarken kulaklığı da aynı anda tak bakalım olucak mı bende de var bu sorun ve böyle çözdüm

Bu çözüm önerisini burada paylaştığın için çok teşekkürler...Çok basitmiş gibi görünüyor "Bu da olur mu?" falan diye şaşırıyor insan ama benim durumum için işe yaradığını söyleyebilrim.Teşekkür etmeden geçemedim.Sağol:)

Xx_HoGaN_xX

Xx_HoGaN_xX

Üye
Mp3 player'ın içinde virüs de olabilir heleki çakma ise çok çabuk virüs bulaşır. Bir tarattırıp dene veya biçimlendir tabii önce verilerini kurtar içinden.