Mp3 to Wav Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Mp3 to Wav Programı
Once Sonra programi yukluyoruz bilgisayara restart atiyoruz.Sonra programi aciyoruz File > Open Dan mp3 u seciyoruz sonra mp3 aciliyor tekrar File > Save As Yapiyoruz oradanda Change diyip PCM seciyoruz sonra 16KHZ ve 16 Bit Mono yu Seciyoruz sonra Ok deyip Save as Yapiyoruz ve Wav Olarak Ortaya cikyor...
Boyutu mp3 den buyuk olabilir ancak 8KHZ secip 8Bit yaparsaniz o zaman boyut degismiyor..

Yazan : Kert
Teşekkürler.

Ayrıntıları bu forumda:
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=330

zeynel55

Üye
ya iyi hoş denilenin aynısın yaptım hiç sorunsuz ilerledi de attığı müzik waw halinde değil aynı mp3 halina boyutu ta küçülmüyo yanlış da yapmadığıma eminiö yazanın aynısını yaptım onadan kesinlikle emineim ilgilenirseniz............... tşk ederim

zeynel55

Üye
Originally posted by zeynel55@Apr 13 2005, 08:04 PM
ya iyi hoş denilenin aynısın yaptım hiç sorunsuz ilerledi de attığı müzik waw halinde değil aynı mp3 halina boyutu ta küçülmüyo yanlış da yapmadığıma eminiö yazanın aynısını yaptım onadan kesinlikle emineim ilgilenirseniz............... tşk ederim
[post=30627]Quoted post[/post]​
teşekkürlar ya gerek kalmadı yaptım oldu cok güzel bi program tşk ler

Jaws

Üye
iyide pc suite zaten mp3 ü yüklerken wav a çeviriyor.tabi mp3 olarak yüklemek için bu özelliği kapatman gerek.

pazzaras

Üye
peki arkadaşlar,ben hepsini harfiyen uyguladım.şarkıyı masaüstüne nasıl atıcam???

pazzaras

Üye
tamam buldum arkadaşlar ;;) masaüstüne atmıyor mp3 dosyamdaki şarkılar ikileniyor.bende 6600 var.telefona atıyorum.ses kaydediciye geliyor.fakat tercihlere gelmiyor.acaba olabilecek bir durum varmıdır

eeANTi

eeANTi

Üye
güzel bir program ellerinize sağlık :artı:

cemmc

Üye
Originally posted by eeANTi@May 25 2005, 01:40 AM
[post=63444]Quoted post[/post]​
herkes bısıler bulmus ta su prg ramı anlatırmısınız kısaca

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Originally posted by cemmc+Jun 24 2005, 08:29 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(cemmc &#064; Jun 24 2005, 08:29 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-eeANTi@May 25 2005, 01:40 AM
[post=63444]Quoted post[/post]​
herkes bısıler bulmus ta su prg ramı anlatırmısınız kısaca
[post=95204]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
en üstü okumadın gfaliba.herşeyi adım adım tarif edio.ordan da yapamazsan hiç uraşma yane...

tanzer

Üye
Arkadaşlar bu programın şifresini bilen varmı çünkü şifre istiyor yani registor kodunu yardımcı olursanız sevinirim

perkon

perkon

Üye
ben denedim çok güzel program çok tgeşekkürler

ayaz_tr

Üye
hehhehe:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

furkanbilim

Üye
arkadaşlar negatifin dediği oluyor yaptım. :D

gknky

gknky

Üye
ellerinize sağlık

ahalim19

Üye
yaww ben file as yaptıktan sonra ekranda change yazısını bulamıyorum
yardım lütfen&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;11

CeZa34

Üye
<div class='quotetop'>(eeANTi &#064; May 25 2005, 12&#58;40 AM) [post=63444]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
güzel bir program ellerinize sağlık
[/b][/quote]
BABACAN HELAL ALOSUN BENDE GALATASARAYLIYIM

brevheartt35

Üye
teşekkür ederim negative çok güzel bir prgram cidden

canawar

Üye
cok tesekkurler

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye