Yardım MP3 İÇİN KULAKLIK

Sponsorlu Bağlantılar

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
MP3 İÇİN KULAKLIK
Öncelikle şunu diyeyim konuyu nereye açacağımı bilemedim en uygun bura geldi(yanlışsa özür dilerim).
Sony NWZ-B143 mp3 üm var ve kendi kulaklığı artık beni tatmin etmiyo :DKulaklık lar hakkında da hiç bir fikrim yok.Alabileceğim kulaklıkları yazarsanız sevinirim :) (100ü çok geçmezse iyi olur,malum öğrenciyiz :D )
Kulakiçi istediğimi yazmayı unutmuşum.Özür dilerim :D

Son düzenleme:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
120 tl ye MDR-XB400 tavsiye ederim harika sesi var ve aşırı konforlu ;)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tek dezavantajı urbanears kulaklıklar gibi katlanamiyor fakat onlardan çok çok daha kaliteli ses veriyor ve çok daha konforlu :oke:

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Kulakiçi demeyi unutmuşum.Cevap için teşekkürler yinede :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: mucahitherken
0MG90

0MG90

Üye
Ep630 :D Hepsiburada da 40 lira

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Bu kulaklıklardaki lastiklere alışma konusunda önerebileceğiniz bir şey varmı :D

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Ep630 :D Hepsiburada da 40 lira
Bu dediğin hoşuma gitti de sesi yükseltir mi şuan kullandığıma göre(mp3 ün kendi verdiği Sony NWZ-B143).Kulağıma takıp dünyadan kopmak istiyorum :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Bu dediğin hoşuma gitti de sesi yükseltir mi şuan kullandığıma göre(mp3 ün kendi verdiği Sony NWZ-B143).Kulağıma takıp dünyadan kopmak istiyorum :D

Kulak içi kulaklıkların hepsi ondan daha fazla ses verir :D

• Beğen
mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Ep630 işimi görür mü acaba onu merak ediyorum :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Ep630 işimi görür mü acaba onu merak ediyorum :D
Denemediğim için bilemem philips turuncu su rezistansli kulaklık var kulak içi o güzel . bi de urbanears var kendi kullandığım çok iyidir. Xiomi piston 2 var bulabilirsen o da güzel. Valla ses yüksekliğine ve kalitesine bakicaksin çoğu kulaklık kısa sürede bozulur urbanears garanti boyunca koşulsuz birebir değişim yapıyor.sol taraftan ses gelmiyor de git yenisini veriyorlar diğerleri ayni mi , sanmıyorum ama emin de değilim. Bir de ses yüksekliği önemli tatmin etmesi açısından onun dışında ses tonu var ancak equalizer ile felan ayarlanır o bazı kulaklıklar tok ses çıkarıyor bazıları tizz felan ama konuda adi gecen kulaklıklar iyi gibi.

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Urbanears bagis kullanıyorum tavsiye ederim. Kulaktan hiç düşmesin istersen medis modeli var. D&R da 60 lira..
Çok kurcaladım meseleyi ama boşa para vermeyim diye:DBak bendeki kulaklığın ucu şöyle
Bu kulaklık olur mu benim mp3e ? Sanki Daha uzun gibi geldi ucu

Luck Star

Luck Star

Üye
Çok kurcaladım meseleyi ama boşa para vermeyim diye:DBak bendeki kulaklığın ucu şöyle
Bu kulaklık olur mu benim mp3e ? Sanki Daha uzun gibi geldi ucu
Hepsi ayni 3.5mm :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Ama dünya ile bağlantı kes dersen bagis modeli al :)

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Ama neden öbürü daha uzun anlayamadım onu :D
Ha birde medis bagis ten iyi değilmi :allalla:

Luck Star

Luck Star

Üye
Ama neden öbürü daha uzun anlayamadım onu :D
Ha birde medis bagis ten iyi değilmi :allalla:
Media kulaktan düşmez ipini ceksende ama tam kulak içi değil . bağış kulak içi ,slikonlari kaplıyor kulağını ses dışarı çıkmaz. İyisi kötüsü yok fark bu :)

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Media kulaktan düşmez ipini ceksende ama tam kulak içi değil . bağış kulak içi ,slikonlari kaplıyor kulağını ses dışarı çıkmaz. İyisi kötüsü yok fark bu :)
Hangisi Medis vs Bagis :D
Özelliklere baktım ben birde medis az buçuk yüksek bagisten :allalla: Nasıl aynı olsun :allalla: