Mp3 çalar Alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
Mp3 çalar Alacağım
Arkadaşlar sonunda karar verdim mp3 çalar alacağım, ama max 200-230ytl arası bişey alabilirim. FM radyodan kayıt özellikli bişey istiyorum. İnternette bakabileceğim veya önerebileceğiniz iyi bir bişey veya site var mı ?

cepix

cepix

Üye

Daha bir sürü var googleden arat sen

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fm radio kayıt özelliğini saymazsak.

Creative muvo2 4 gb tavsiye ederim. 250 YTL'ye garantili getirebilirim istersen. 300 İnternet sitelerinde..

Bende de var şuanda. Ayrıca radiolu kulaklık alabilirsin sonradan..

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 27 2005, 06&#58;56 PM) [post=238772]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Fm radio kayıt özelliğini saymazsak.

Creative muvo2 4 gb tavsiye ederim. 250 YTL&#39;ye garantili getirebilirim istersen. 300 İnternet sitelerinde..

Bende de var şuanda. Ayrıca radiolu kulaklık alabilirsin sonradan..
[/b][/quote]
Creative Muvo Slim 512 MB e de 260 YTL istiyorlar aynı ürün başka sitelerde daha ucuz. Bu site bize kdv yide ödetecek heralde ayriyeten. Bir sürü ürün var şaştım kaldım

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
4gbti 250yken 512sine 230 çok para gibi geldi

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Dediğim üründen daha iyisini ucuza hayatta bulamazsınız...

Langmiur

Üye
creative en iyisi ama fiyat uçmuş

hzrcn

Üye
bencede creative ama hazır telefonun yokken 6630 al bide 512 al ya da radyo istiyosan 6260al bide 512 all saygılar..

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
Karar verdim radyosu yok gibi ama pil performansı 70 saat ve tek pil. Markası dünya markası sony kapasite 1GB ve daha öncede sony walkmen kullandım tek pille 1 ay çalışıyordu siz ce nasıl Fiyatı: 230YTL

youngprogrammer

Üye
iii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt