Mozilla Firefox Yayın Takvimi 2019 - 2020


ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
Firefox yayın takvimi Mozilla tarafından yayınlanan ileride gelecek olan Firefox sürümlerinin tarihlerini gösteren takvimdir.

Aşağıdan gelecek Firefox sürümlerinin tarihlerini görebilirsiniz. Önemli hatalar haricinde genel olarak verilen tarihlerde Firefox sürümleri yayınlanır. Stable, Beta ve Nightly olmak üzere 3 farklı sürüm yayınlanır.

Firefox sürümleri 2020 1.çeyrek itibarıyla 4 haftada bir yayınlanacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
 • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, Ozan, sinan yüksel ve 1 kişi daha
MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
mobilde hala iğrenç, eklenti için bile kullanılmaz berbat bir şey. günceleme falan hikaye ya.
 
ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
Firefox'un ileride yayınlanacak stabil, beta, nightly ve esr sürümlerinin tarihlerini görebilirsiniz. Tarihler güncellendi.
 
 • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
ESR için son güncelleme çok iyi oldu. Windows ile daha bütünleşti.
Windows 10 da karanlık temayı açınca firefox ana açılış sayfasıda siyah oluyor.
 
ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
Firefox 2019 - 2020 yayın takvimi yenilendi. Firefox sürümleri artık 4 haftada bir yayınlanacak.

 
 • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Demek ki, chrome ile kapışmayı bıraktı. Eskiden 4 hafta 1 idi. Ama yine de 5-6 megabaytlık çok önemli kritik güncellemelerde olacaktır. En güzeli esr kullanmak bu yüzden sadece önemli güncellemeler geliyor.
 
ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
Güncellendi. Firefox 85 2 hafta gecikmeli yayınlanacak. Daha sonra 4 haftada bir yeni Firefox sürümü gelmeye devam edecek.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt