Motorola V360 Bilgisayar Bağlantısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nedimka

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar

Yeni aldığım bu telefonu bilgisayarıma bağlayıp özelliklerini değiştirme, dosyaları düzenlemek istiyorum.

Telefonda bluetooth var fakat bu özelliği diğer telefonlarda olduğu gibi "sanal seri(com) port" olarak görmüyor.

Bluetooth programı (bluesoleil) ile sadece bazı(tamin ediyorum gizli olmayan) dosya ve dizinlere ulaşabiliyorum. Telefon özelliklerine ise hiç ulaşamıyorum.

Bu telefonun mobiledit ile kullanılabildiğini buldum fakat aynı sorun(bluetooth'un programı ile önce telefonun sanal seri portun tanımlanması gerekiyor fakat telefon sanal seri port olayını desteklemiyor) olduğu için göremedim.

Elimden geldiğince anlaşılır ve basit anlatmaya çalıştım.

Kısaca, ben motorola v360 ımı bilgisayara nasıl bağlayacağım.

Not: Siemens s55 ile çok çok iyi senkronizasyonlar yapabiliyorum hatta telefonu bir sürücü gibi görebiliyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt