Motorola E398 Flash Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neon86

Üye
    Konu Sahibi
Motorola E398 Flash Problemi
merhaba arkadaşlar bu akşam telefonuma ilk defa skın yuklerken telefon uctu p2ktools yeni versiyonu ile skınlere girdim ordan moto adlı skını degiştirmek suretiyle ben skını yukledigimi sandım sonra usbdeb ayrıdıktan sonra telefndaki ikonlar yerinde hiç bişi kalmaıştı bende restart yaptım belki kendine gelir diye telefonu kapadım bi dahada acamadım acma tusuna basıyorum acılış ekranı geliyo sonra kendine restart atıyo umarım bu konuda bana yardımcı olan arkaşlar bulurum ne olur bişiler tarif edin yoksa telefonu cöpemi atıcam halim bir e398 kullanmaktı onuda ilk haftada bozdum:agla:agla:agla:agla

supat

Üye
arkadaş sen daa önce moto skini deiştirilmez yoksa telefon çöker die bişe duymadınmı nese şimdi duydun sen flash atmayı öğrenip telefona flash at bence öle kurtulur telfonun

selim_sami_80

Üye
arkadaş benimde e398 tlf var 2 yıldır bozuldu sorunuda skin tema programı var onlan tema yükledim ve temayı aktif edip usb yi çıkardım tlf açılıp kapandı ve sonunda bot menüyü açtıp yedekledim bot menüde gitti tlf bomboş bana bakıyor ekranda hiç birşeyyok öyle uyuyor yani kurtaramıyorum bulursan flash orjınal bul rok1 felan yükleme benimki gibi olur ve flash yükledigin zaman şaj ful istiyor yoksa iyikide bir kapanır tlf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt