Motorola Atrix Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Atrix Yardım Lütfen
Merhaba arkadaşlar. Ben nokia 603 kullanıcısıyım. Ama alırken android olmadığını bilmiyordum :). Telefonumu satıp atrix almayı düşünüyorum üstüne para koyarak. Ama bu telefonun nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama donanımı müthiş:
1)1 gHz Hız çift çekirdek
2)1 Gb Ram
3)4 inç olması
Birde güncelleme olayı var yani 2.3 mü 2.2 mi anlamış değilim ve 4.0 (ics) alacak mı merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim her yoruma. Hayırlı Forumlar

qwxw50

Üye
Kardes ben haftasonu aldim. Hepsiburadadan telefon çok hizli her oyunu aciyo android 2.34 1ay sonra gelen kernel ile android4.1 e atilabilcek ben telefonu 600 e aldim 100 tl hediye çekici 100tl paraf para aldim yani 400 e geldi al derim.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Android 2.3.4 acamadigi oyun bulamadim daha

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
İyi diyorsunuz yani mesela hangi oyunları oynadınız? Birde ben özelliklerine baktığımda 2.2 yazıyor bazı yerlerde ise 2.3 yazıyor yani kesin 2.3 Birde google play ve samsung apps var değil mi ?

hurol1

Üye
Güncelleme sorun değilse süper telefon

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Bu telefon motorolanin samsung apps yok modern combat 4 2gb lik oyunu oynatiyor google play her android telde olur bu telefon ciktiginda 2.2 idi 2.3 e guncellendi

hurol1

Üye
İyi diyorsunuz yani mesela hangi oyunları oynadınız? Birde ben özelliklerine baktığımda 2.2 yazıyor bazı yerlerde ise 2.3 yazıyor yani kesin 2.3 Birde google play ve samsung apps var değil mi ?

2.3 güncelleniyo samsung apps olmaz çünkü tel samsung değil

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
1ay sonra guncelleme sikintisi kalmayacak yeni kernelle 4.2.1i sorunsuz calistiricaga benziyor bu fiyata bu ozellikteki telefonu bulurmusun bilemiyorum

frc008

Üye
kamerada kendi kendine çekimin olmaması çok ilkel bu sorunu nasıl halledebiliriz.

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Pardon beyler karıştırdım ace 2 ile. birde bu telefon s3 minin özelliklerini gösteriyor yani birebir birde interneti yavaş değil demi ? Birde 4.2 filan diyorsun yani JB güncellemesi alacak mı ?

hurol1

Üye
4.2 güncellemesi gelmicek ama kernelle halledilecek

- - - Eklendi - - -

4.2 güncellemesi gelmicek ama kernelle halledilecek

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Ace 2 nin 22 nisanda JB güncellemesi alacakmış bu telefon donanımsal olarak (ram,hız) bakımından ace 2'yi 2Ye katlar 4'e böler :)
Eğer bu tel JB güncellemesi almıyacaksa yazın ace 2 yada s3 mini almayı düşünüyorum bu tel. yazın herhalde bir 400 Lira olur. Birde yazın ace 2 - s3 mini fiyatları ne olur bunları söylebilecek varmı? Cevap veren elleriniz dert görmesin hayırlı forumlar

- - - Eklendi - - -

Kernel ilk defa duydum bu sözcüğü nasıl yani :)

hurol1

Üye
atrix bence s3 mini ve ace2 den iyidir ama güncelleme için alacaksan s3 mini al

- - - Eklendi - - -

atrix bence s3 mini ve ace2 den iyidir ama güncelleme için alacaksan s3 mini al

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Atrixe jb yukleniyor ama kernelle uyumsuz oldugu icin bazi ozellikler calismiyor kerneli 1 ay icinde hallederler tahminim ondan sonra gelsin jb

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/motorola-android-rom/olympus-atrix-4g-ics-jb-kernel-port-projesi-772046.html

qwxw50

Üye
Arkadaslar benim telefon da. Modern combat. 4 var nova var gta vc vr temple run dekan acamadiqi oyun yok nfs mistik wanted shadow gun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt