MoToRoLa ATRİX (Matrix)

Sponsorlu Bağlantılar

qwxw50

Üye
    Konu Sahibi
MoToRoLa ATRİX (Matrix)
Arkadaşlar ben bu hafta sonu telefon almayı düşünüyorum.Aklımda motorola atrix var ama arkadaşlar kafamı karıştırıyor aklımda sorular var
:nono:Bu telefon aşırı derecede ısınıyor diyorlar diyor nasıl?
:nono:Telefon uygulamaları kasıyor diyorlar nasıl?
:nono:Hızlı al sitesinden alacağım nasıl?
:nono:Nevşehirliyim parçasını nasıl bulacağım garantisi gold garanti nasıl?
:nono:en fazla 600 tl verrim başka telefon mu almalıyım?
:nono:Birde bu rom işini aklım almıyor?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Ben pek bi isinma goremedim biraz isiniyor ama pekde isindigi soylenemez

Orjinal romda kasma yok ama jb veya ics rom kullanirsan kasmalar oluyor cunku su anki rimlar 2d ve 3d suruculeri calismiyor

Ben media marktan aldim magazadan almani oneririm sitelere guvenmiyorum

600 e bundan iyisi var mi bilmiyorum bence gayet guzel alet

Rom isi kolay

qwxw50

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Bu Hızlı al sitesi gold mağazasının sitesi araştırdım güvenilir ve garantisi biliniyo yani media markt burda yok kayseride var ama media markt pahalı bea

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
580 tl

qwxw50

Üye
    Konu Sahibi
Şu Anda 580 mi kampanya ile mi 580 yoksa normalmi ya şimdi kim gidecek kayseriye bide orda dock varmı

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Normali580 onu bilmiyorum docku nettrn alirsin

sinanuc

Üye
Şu Anda 580 mi kampanya ile mi 580 yoksa normalmi ya şimdi kim gidecek kayseriye bide orda dock varmı

Ben bugün aldım 549 tl bonus a 3ay erteleme 12 taksit hizlial.com
Bi sorun yok.

keno79

Üye
Arkadaşlar ben bu hafta sonu telefon almayı düşünüyorum.Aklımda motorola atrix var ama arkadaşlar kafamı karıştırıyor aklımda sorular var
:nono:Bu telefon aşırı derecede ısınıyor diyorlar diyor nasıl?
:nono:Telefon uygulamaları kasıyor diyorlar nasıl?
:nono:Hızlı al sitesinden alacağım nasıl?
:nono:Nevşehirliyim parçasını nasıl bulacağım garantisi gold garanti nasıl?
:nono:en fazla 600 tl verrim başka telefon mu almalıyım?
:nono:Birde bu rom işini aklım almıyor?

1. cihaz normal hallerde ısınmıyor. oyun oynarsan cihazı elinde hazla tutup çok uğraşırsan ısınması normal. s2 de ısınır htc de.

2. çift çekirdek, 1gb ram var ben daha kasan uygulama görmedim.

3. hızlıalda dock yok! dock = 60 ~ 90 tl bunun yerine alternatiflerine bakmalısın örn: istanbulbilişim = 569 tl

4. parçası derken, zaten garantiye yollayacaksan merkezi yerlere yolluyacaksın cihazı.

5. ben çok baktım bu özelliklere 600 e tel yok. ikinci elde dahi çift çekirdek 1gb ram yok 600'e. s2 var ama cihazların anası ağlamış.

6. ben rom yüklemedim yüklemek de şart değil bence motoblur gayet güzel bir arayüz sunuyor. gören hastası oluyor cihazın. ancak rom ergeç olacak şöyle stabil bütün özelliklerin aktif olduğu bir rom henüz çıkmadı o çıksın ben de yüklerim ama cihaz bu haliyle (2.6) gayet hoş.

umarım yardımcı olmuşumdur.

sekonightt

Üye
1. cihaz normal hallerde ısınmıyor. oyun oynarsan cihazı elinde hazla tutup çok uğraşırsan ısınması normal. s2 de ısınır htc de.

2. çift çekirdek, 1gb ram var ben daha kasan uygulama görmedim.

3. hızlıalda dock yok! dock = 60 ~ 90 tl bunun yerine alternatiflerine bakmalısın örn: istanbulbilişim = 569 tl

4. parçası derken, zaten garantiye yollayacaksan merkezi yerlere yolluyacaksın cihazı.

5. ben çok baktım bu özelliklere 600 e tel yok. ikinci elde dahi çift çekirdek 1gb ram yok 600'e. s2 var ama cihazların anası ağlamış.

6. ben rom yüklemedim yüklemek de şart değil bence motoblur gayet güzel bir arayüz sunuyor. gören hastası oluyor cihazın. ancak rom ergeç olacak şöyle stabil bütün özelliklerin aktif olduğu bir rom henüz çıkmadı o çıksın ben de yüklerim ama cihaz bu haliyle (2.6) gayet hoş.

umarım yardımcı olmuşumdur.

kardes atrix kullaniyorum.yorumda 2.6 kullandigini yazmissin.bunu nasil yukseltebilirim

Matthe

Matthe

Üye
Hort :vur

Kytos

Kytos

Üye