Motor ama spor mu daha çözemedim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Motor ama spor mu daha çözemedim
Yorumsuz 8)

symbianboy

Üye
bende anlamadım bu spormu?? adamlar geberecek ordan inerken ama güzel iniyolar :bicycle:

cllgr

cllgr

Üye
bunun neresi spor,seyrederken insanın içi dışına çıkıyor.ölümle dalga geçiyorlar resmen.biz düz yolda binemiyoruz adamlar nerelerde biniyorlar.herkezin yapacağı iş değil,etabı bitirme şansı cok az.e bi kere hata yapsan yandın.ölmek bişey değil bide sakat kalmak var.yok kardeşim akıl karı değil bunların yaptıkları.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Spor denmesi abes kaçar : )

D3N1Z

D3N1Z

Üye
wllah bence cokda gusel bır spor cok hosuma gitti yanı izlemesi yoksa yapmam ben sahsen :D :P :artı:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
İŞKENCE..

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Originally posted by ChaLLenGeR@Nov 8 2005, 09:57 PM
İŞKENCE..
[post=206625]Quoted post[/post]​
o kadr değil ya admalar kendi leri yapıyorlar

cemux

Üye
Adamlar aşmış!!!
:huh: :huh: :huh:

slayer

Üye
bunu görmüştüm... Yarışmayı kazanan yüklüce para alıyor... Ama değermi_??? değmez....

Aeon

Üye
Valla içinde motor geçen şeyleri çok severim sonuçta bu da bir motor spor bence :starwars:

keano

Üye
Originally posted by Aeon@Nov 8 2005, 11:36 PM
Valla içinde motor geçen şeyleri çok severim sonuçta bu da bir motor spor bence :starwars:
[post=206706]Quoted post[/post]​
birader bunlar dag bisikleti yokus asagi inmece...icinde motor neyim yok... hehehhe :D :D

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano+Nov 9 2005, 12:48 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; Nov 9 2005, 12:48 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Aeon@Nov 8 2005, 11:36 PM
Valla içinde motor geçen şeyleri çok severim sonuçta bu da bir motor spor bence  :starwars:
birader bunlar dag bisikleti yokus asagi inmece...icinde motor neyim yok... hehehhe :D :D
[post=206775]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
İnebilmece desek daha doğru olur :D inen var inemeyen var :D

Aeon

Üye
Originally posted by keano+Nov 8 2005, 11:48 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; Nov 8 2005, 11:48 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Aeon@Nov 8 2005, 11:36 PM
[post=206775]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Biliyom olsun, olmaz mı? :P Zaten denilecek bişey yok ki adamlar abartının sınırına dayanmışlar bize izlemek kalıyor. :starwars:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
madem illa heyecan adrenalin,duz yolda gidip hız yapmayı tercih ederim

keano

Üye
duz yol bayar beyaa... en iysi pist, drift bide rally... yamac parasutu de denemek lazim :D

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
yaf yol duzde sen duz gitmicen,trafik icinde kapito :P :D

RockFord Fosgate

Üye
walla farklı seylerıde denmek lazım arada sırada&#33;&#33;&#33;

snrers

Üye
sonucta bir eglence. ona bakarsanız futbol izlemek bir spor dalı degildir ama nedense izleyenlerin cogu sporla ilgilendigini söylerler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt