Öneri Moto G hardbrick

Sponsorlu Bağlantılar

iverson2

Üye
    Konu Sahibi
Moto G hardbrick
Arkadaşlar şimdiden teşekkürler

Moto G 1st Generetion(2013) modelli telefonu root attıktan sonra stock roma dönmeye karar verdim.
Sonra 4.4.2 stock romu yükledim 4.4.2 ye resmi ota update gelince telefon hard brick oldu..
garanti kabul etmiyor.. Var mı bi çözüm önerisi olan bilen duyan.. telefon daha 2 aylık .. yazık olacak

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
garanti nasıl kabul etmiyor oyun oynarken kapandı deseydin anakart değişirdi yaparlardı bende öyle oldu undervolting yaparken anakart yandı tablettin samsung şimdi sorunsuz olladım garantiye

zencibitc

zencibitc

Üye
fastboot dan stock romu yüklemeye çalıştınmı ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
bendede aynı şey oldu güncelleme yaparken kapandı bir daha açılmadı dedim kabul ettiler paramı aldım

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115

krstkrst19

Üye
bişey sorcam arkadaşlar benim atrix telim var cihaz kapanıp failed boot 2 yazdı sonra battery is to low yazdı ne yapmalıyım

zencibitc

zencibitc

Üye
battery low demiş flashlama işlemi için belli bi şarj derecesini geçmek gerek telefonu kapat sonra şarja tak bi 1 saat şarjdan sonra stock yazılımı yükle

• Beğen
Tepkiler: krstkrst19

krstkrst19

Üye
ya ben dün 13 saat şarja taktım gine diyor

zencibitc

zencibitc

Üye
yazılım olmadan şarj olmuyo demekki şarj olunca tepki veriyormu ?

• Beğen
Tepkiler: krstkrst19

krstkrst19

Üye
sadece telefon açılıyor bu şarja takmadan M logosu çıkmıyor

zencibitc

zencibitc

Üye
motorolayı tam bilmediğim için net birşey söyleyemem . bootloader kilidi varsa onu açıp custom rom kuramamısın?

krstkrst19

Üye
nasıl yapıcaz onu

zencibitc

zencibitc

Üye
dediğim gibi motorolayı bilmiyorum motorola kullanan arkadaşlar yardımcı olur belki

krstkrst19

Üye
peki sağol teşekürler

Üst Alt