Monte Kullananlar : Bakın (İlginç)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mankafadan

Üye
    Konu Sahibi
Monte Kullananlar : Bakın (İlginç)
Telpa sitesinde telefonumun bölümünü ziyaret ettim (S5620 Monte) ve ilginç iki şey ile karşılaştım.
Özellikler bölümünün Eğlence kısmında "Hareket Algılayıcı" gördüm.
Sanıyorum ki hiçbirimiz oyunlarda sensözü kullanamadık.
Ve Video kısmında "Mobil Tv" özelliğini gördüm.
Montede Mobil TV kullanamadığımıza göre, sizce Telpa yeni bir firmware mi çıkarttı?
Yoksa sakladığı bir şey mi var.
Düşünün.

Ve ayrıca Telpa'ya internetten mesaj yolladım ve merak ediyorum ortalama kaç günde cevap gelir (gönderen varsa söylesin)

monteboy

monteboy

Üye
Mobil tv wap oluyor montede tcell de denedim

akrep25

Üye
mobil tv var hareket sensörüde var ama oyunlarda çalışmıyor

free

free

Üye
cep telefonunda
tv.spb.com/web adresine girip wi fi üzerinden tv izlenebiliyor..trtler-stv-power-a-cine5 çok sayıda yabancı kanal..
ama mobil tv sanırım operatörlerdekileri kastediyor..
oyun sensörü vardır ama oyunun sensörlü olma özelliği olan oyunu bulmak mı lazım acaba..orası muamma

mankafadan

Üye
    Konu Sahibi
Wap üzerinden zaten olur da benim demek istediğim operatörlerin sunduğu Mobil TV servislerini desteklemesi. Ayrıca Sensör , eğlence başlığı altında yazdığı için söyledim.

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Hareket algılayıcı sensör ama bu sadece menü de geçerli :) bir de kamera da gülücük yakalayıcı var :D Mobil tv ise turkcell de geçerli olsa gerek...

xhelalim

xhelalim

Üye
MobiL TV Wifi Aracılıgı Ya da GPRS ayarlarınız Sayesinde sbp.com adresinden izleniyor
Sensor ile oynanacak oyun mutlaka vardır fakat yeterince üzerine düşmüyoruz

TasteKiN

TasteKiN

Üye
öyle bir oyun yok. Aynı oyunu starda deniyorum ( edge ) sensör aktif lakin monte de aktif değil. Arada bir fark var o da sayısal ve kodsal bir döngü içerisinde, Montesine kıyacak birisi varsa bu kodlar ile oynayıp bir çözüme kavuşabilir tabi bulabilirse :D

xhelalim

xhelalim

Üye
ya da montedeki sensor motion sensör değildir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...