Monitor Almali Miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

kursatsonkur

Üye
    Konu Sahibi
Monitor Almali Miyim?
Arkadaşlar cesitli oyunlarda Cozunurlugu Yukseltemiyorum, yukselttigim takdirde Asiri kasiyor. Su an da kullandigim monitorum Cok eski. Yeni cozunurlugu yuksek bir monitor alirsam bu sorun duzelir mi? Sordugum bir kac kisi islemciden kaynaklaniyordur dedi. İslemcim:AMD FX 4300. Sorunu Duzeltmek icin ne yapmaliyim? Tesekkurler

Siycey

Siycey

Üye
Çözünürlük yükseldikçe işlemciye binen yük azalır hocam kim demişse yanlışı var.Ekran kartı ve oyun neydi ?

kursatsonkur

Üye
    Konu Sahibi
Çözünürlük yükseldikçe işlemciye binen yük azalır hocam kim demişse yanlışı var.Ekran kartı ve oyun neydi ?
Ekran karti NVIDIA GeForce210 . oynadigim oyunlarin hepsinde bu sorun var CsGo da bunlardan

Siycey

Siycey

Üye
Ekran karti NVIDIA GeForce210 . oynadigim oyunlarin hepsinde bu sorun var CsGo da bunlardan
Günümüz oyunları için zaten yetersiz bi kart,oyunlar işlemciye pek bakmıyor ki işlemcin de o kadar kötü değil.Ekran kartının soğutması pasif mi yoksa fanı var mı bununla alakalı bi durum olabilir.CS GO da kasması da normal zaten ekran kartının limitlerinde bi oyun.
Ayrıca kartı araştırdım HD3450 den bi gömlek daha alt bi kart bi sıkıntı yok yani gayet normal bi durum.

kursatsonkur

Üye
    Konu Sahibi
Günümüz oyunları için zaten yetersiz bi kart,oyunlar işlemciye pek bakmıyor ki işlemcin de o kadar kötü değil.Ekran kartının soğutması pasif mi yoksa fanı var mı bununla alakalı bi durum olabilir.CS GO da kasması da normal zaten ekran kartının limitlerinde bi oyun.
Ayrıca kartı araştırdım HD3450 den bi gömlek daha alt bi kart bi sıkıntı yok yani gayet normal bi durum.
Peki Bu sorunu nasil kaldirabilirim?
Cozunurlugu Yuksek bir Monitor almami onerir misiniz?

falconn00

falconn00

Üye
Siycey hocamında dediği gibi ekran kartı günümüzün oyunları açmaz (yeni çıkmış oyunlar yüklemeye kalkarsan)
kartının 2 veya 3 katını alırsan bu sorundan kurtulursun :)
NOT : Bunlar kendi görüşüm :)
300 veya 400 serisinde alabilirsin :) örneğin

Siycey

Siycey

Üye
Hacım şimdi sana bi sürü yol gösterebilirim,sen ne yapmak istiyosun makinenin özelliklerini say bana.Oynamak istediğin oyunları monitör çözünürlüğünü falan.

• Beğen
Tepkiler: falconn00