Mondragonun Fiyatı Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
Mondragonun Fiyatı Belli Oldu
Galatasaray'dan gidebileceğini ima eden Mondragon'a yönetimin resti hazır: "10 milyon dolar getirirsin, istediğin yere gidersin!"

Ligin son sınavında Denizlispor’a karşı forma giydikten sonra çarpıcı açıklamalar yapıp, Galatasaray’dan gidebileceğini ima eden Ali Ferit Mondragon, paniğe neden olmuş, ancak Başkan Özhan Canaydın Kolombiyalı’nın takımda kalacağı garantisini vermişti. Aradan geçen süre içerisinde Mondi’yle ilgili soru işaretleri hâlâ giderilmedi. Sportif direktör Bülent Tulun, "Mondragon iki yıl daha bizimle kalacak" dese de tecrübeli kaleciyle ilgili şüpheler ortadan kalkmış değil.

Fiyatı belirlendi!

Mondragon’un yaptığı açıklamalar ve aldığı ücretin düşürülmesinden dolayı sıkıntılı olduğu mesajını vermesi, yönetim kurulunu da karşıt önlemler almaya sevketti. Her fırsatta Kolombiyalı futbolcuyu satmayacaklarını açıklayan idareciler, şimdiden tedbirini almış durumda. Herhangi bir Avrupa Kulübü, Mondi’nin bonservisini almak için Galatasaray’ın kapısını çaldığı takdirde, Özhan Canaydın ve ekibi, pazarlık masasına çok kabarık bir faturayla oturacak: 10 milyon dolar!

İdarecilere baskı var

Yönetim kanadının bu fiyatta direneceği ve Mondragon’un taliplilerinin ısrarcı olması halinde ancak çok küçük bir indirime gidebileceği kaydedildi. Kaledeki krizin çözülememesinden rahatsız olan camiada ise kulüp üyelerinin, "Galatasaray’da kalmak istemiyorsa, gönderin" diyerek idarecilere baskı yaptığı belirtildi. Yeni sezona sorunsuz bir şekilde girmeyi amaçlayan yönetim, Hollanda kampı öncesi bu konunun üstesinden gelmeyi planlıyor.

Bu da demek oluyor ki herhalde Mondragon 2 sene daha Galatasaray'da...

BiZzZt

Üye
Aslinda Iyide Olur O Paraylan Rahat Birkac Oyuncu Alinir

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
ii olur ama mondi gibi kaleciyi nerden bulucaz sonra o da var adam ismi duyulmasa bile çok ii kaleci bunu liverpool maçında ispatladı ne maçtı be öyle :artı: :artı: :artı: :artı:

BiZzZt

Üye
Bence Bulunur Galatasaray Tarihine Birbak Kalicilerden Yana Herzaman
Sansliyiz Nerdeyse Her Aldigimiz Kaleci Süper Cikiyor Bence Iyi Birini Bulurlar Gene

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
Ben senin kadar emin olamıyorum nedense :(

Zero

Zero

Üye
Arkadaşlar tekrar uyarıyorum.. yorum niteliği taşımayan gereksiz postlarınız forumdan çıkarılacaktır

maavii

Üye
emre ye o kadar vermiyorlarsa mondragonu kimse almaz o da paşa paşa galatasaray da oynar.

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
oynasın kardeş ztn mondi bnm hoşuma gidiyor severim ztn ii de oynuyo

maavii

Üye
sonra aklı sıra mutsuzum ayaklarına yatıp batırmasın maçları

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
yapabilir kardeşim daha önce yapmış örenek futbolcu ve kalecilerimiz var :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...