Modlama ile ilgili tüm görüş ve sorunlarınızı burda sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Modlama ile ilgili tüm görüş ve sorunlarınızı burda sorabilirsiniz
arkadaşlar konu kirliliği yaşamamak adına sizlerden ricam

modlama ile ilgili sıkıntılarınızı sorunlarınızı ve görüşlerinizi

burada sorun ben şahsım adına elimden geldiğince sizlere
yardımcı olmaya çalışırım inanıyorum bu konularda
bilgisi olan herkes yardımcı olacaktır

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA, İSTİHBARATÇI, sinanayba ve 3 diğerleri

YavuzHaris

YavuzHaris

Üye
hocam bu kotukoylu ustanın yaptığı CFW yuklemiştim. Fakat uygulamaları no tuşuyla kapatınca arka planda çalışıyordu. Buda Şarjın daha kısa sürede bitmesine neden oluodu .// Arka Planda çalışan uygulamaları kapatma modunu uyguladım ama birşey değişmedi bunu nasıl halledebilirz.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
hocam bu kotukoylu ustanın yaptığı CFW yuklemiştim. Fakat uygulamaları no tuşuyla kapatınca arka planda çalışıyordu. Buda Şarjın daha kısa sürede bitmesine neden oluodu .// Arka Planda çalışan uygulamaları kapatma modunu uyguladım ama birşey değişmedi bunu nasıl halledebilirz.

kardeş uyguladığın mod çalışsada bir uygulamad çıktığında no tuşu kulanılmaz en uygunu şudur bir uygulamda çıkmak istediğinde seçeneklerde çıkış tuşunu kulanark çıkmaktır olduki no tuşunu kulanmak zorunda kaldın menü tuşunu basılı tut ve çalışan uygulamanın üzerine basılı tutup cıkan çıkış seçeneğini kulanarak uygulamalarını kapat uyguladığın mod arka planda çalışan uygulamayı kapatmaz sadece çalıştığını bildirir

PriZm

PriZm

Üye
Rasim kardeş ben yeni çıkacak fw im de bir sürü mod koydum ama fw de şöyle hatalar çıkmaya başladı
Web açılmıyor(açılıyor ama beyaz ekran oluyor yer imlerine girince atıyor)
bir widget yükleyince ana ekrandaki widget ekleme yerine gelmiyor
bazı widgetler bozuk çalışıyor(Notifications-Bİldirimler ve müzik çalar widgeti)

nedendir bilmem bunlar olduktan sonra ram 75 mb oldu:ehe

yardımcı olursan sevinirim:oke:

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Rasim kardeş ben yeni çıkacak fw im de bir sürü mod koydum ama fw de şöyle hatalar çıkmaya başladı
Web açılmıyor(açılıyor ama beyaz ekran oluyor yer imlerine girince atıyor)
bir widget yükleyince ana ekrandaki widget ekleme yerine gelmiyor
bazı widgetler bozuk çalışıyor(Notifications-Bİldirimler ve müzik çalar widgeti)

nedendir bilmem bunlar olduktan sonra ram 75 mb oldu:ehe

yardımcı olursan sevinirim:oke:

underTaker kardeşim senin sorunun baya geniş çaplı cfw ile çok oynamışsın baya mod uyguladığın için bunların çoğu uyumsuzluk yaratmış şimdi bir çok modu bir anda uygulamamk lazım modları teker teker uygulayıp nerden hangi modan hata aldığını anca bu şekil anlaşılır zaten kaliteli cfw ler ancak bu şekil ortaya çıkar kardeş sana tavsiyem cfw yi yeniden ele al tarayıcı olarak c6 taraycı modu kulanmayı unutma ayrıca BookmarkImportSample texsi düzenlerken yanlış bir nokta tüm emeğini yeniden baştan almana sebep olur örnek
Item,OVI,, ,,
Item,Nokia mobile,, ,,
Item,Here and Now,,services://default,,,,1,1,, bu şekil

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
PriZm

PriZm

Üye
underTaker kardeşim senin sorunun baya geniş çaplı cfw ile çok oynamışsın baya mod uyguladığın için bunların çoğu uyumsuzluk yaratmış şimdi bir çok modu bir anda uygulamamk lazım modları teker teker uygulayıp nerden hangi modan hata aldığını anca bu şekil anlaşılır zaten kaliteli cfw ler ancak bu şekil ortaya çıkar kardeş sana tavsiyem cfw yi yeniden ele al tarayıcı olarak c6 taraycı modu kulanmayı unutma ayrıca BookmarkImportSample texsi düzenlerken yanlış bir nokta tüm emeğini yeniden baştan almana sebep olur örnek
Item,OVI,, ,,
Item,Nokia mobile,, ,,
Item,Here and Now,,services://default,,,,1,1,, bu şekil
en az 20 tane mod uyguladım hepsi için 20 kere telimi flashlayacağım:D

--------------- Ekleme ---------------

bu arada yer imlerinde sorun yok

Example data #2: (with Seamless Link folders)
# ======================================

Item,OVI,, ,,
Item,Maxicep,,http://maxicep.com,,,,,1,,
Item,Facebook,, ,,
Item,Bedava Facebook,, ,,
Item,Hotmail,, ,,
Item,Google,, ,,

yanlışım varsa düzelt:oke:

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
çok basit olucak belki ama bi fw ye nasıl tema gömülür gömülü temalar nasıl silinir ve genel tercih ismi nasıl değişir bunları orjinal v52 fw de yapıcam c6 değil napmam gerek

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
en az 20 tane mod uyguladım hepsi için 20 kere telimi flashlayacağım:D

--------------- Ekleme ---------------

bu arada yer imlerinde sorun yok

Example data #2: (with Seamless Link folders)
# ======================================

Item,OVI,, ,,
Item,Maxicep,,http://maxicep.com,,,,,1,,
Item,Facebook,, ,,
Item,Bedava Facebook,, ,,
Item,Hotmail,, ,,
Item,Google,, ,,

yanlışım varsa düzelt:oke:

yer imlerinde sorun yok yukardada anlatığım gibi iyi bir cfw detaylardan geçer silerken sildiklerinin artıklarınıda silmek lazım vala ben kulandığım moda emin değilsem her moddan sonra falşlarım bu herzaman böye olmaz zaten bir cfw yi ilk hazırladığımızda bazen o cfw bitene kadar 30 kez telefona flaş atıyoruz ama cfw tam bitikten sonra artık kulandığın modlardan emin olunduğu zaman tüm modları uygulayıp öyle telefona laşlıyoruz bunu samimiyetle söyliyorum bu şekil olmasa kaliteli cfw ler oluşmaz her ne kadar kendimizden eminsekte mutlaka bir yerde hata olur zaten bu mod işini yapanlar telefonla ilgili her riski göze alacak yada bu işi yapmayacak

PriZm

PriZm

Üye
bu güne kadar hiç bir fw de böyle bir hata çıkmamıştı.
web in açılmamasının nedeni podcasting i sildiğimden olabilirmi?

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
çok basit olucak belki ama bi fw ye nasıl tema gömülür gömülü temalar nasıl silinir ve genel tercih ismi nasıl değişir bunları orjinal v52 fw de yapıcam c6 değil napmam gerek
kardeş temaları eyer hazır modsa dosyaları rofs2 ye atman yeterlidir eyer sis halindeise sisconted programı ile sis dosyasını extact yapıp çıkan dosyaları aynen rof2 ye at tamamdır tema silimi orjinal temaları ancak fw claner ile silersin diğerlerinide resurce skin klasöründe genel tercih bu gibi şeyler ise bunlarla ilgili hazır modlar paylaştık mod bölümünde yapacaklarınız zaten içinde yazıyor

PriZm

PriZm

Üye
dur sanırım sorunu buldum:ehe

PriZm

PriZm

Üye
:oke:

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
rasim kardeş yazılımından ovi haritaları ve gereksiz bir kaç program var onları silmek istiyorum nasıl yapacam bunu ? teşekkürler şimdiden

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
abi tamamda nasıl olacak bu iş özeliikle haritaları silmem gerekiyor anlatım varmı sağolasın şimdiden

PriZm

PriZm

Üye
Rasim kardeş ufak bir sorun var bu tam ekran klavye silinmiş fw de bunu nasıl ekleyebiliriz?
telefon dik dururken alfanumerik klavye çıkıyor yan çevirincede el yazısı modu çıkıyor tam ekran klavye ise klavye seçeneklerinde yazmıyor?? bir yardım lütfen:oke:

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Rasim kardeş ufak bir sorun var bu tam ekran klavye silinmiş fw de bunu nasıl ekleyebiliriz?
telefon dik dururken alfanumerik klavye çıkıyor yan çevirincede el yazısı modu çıkıyor tam ekran klavye ise klavye seçeneklerinde yazmıyor?? bir yardım lütfen:oke:
kardeş biraz bekle bunun modu var bir kontrol edeyim geçen yanlışlıkla çalışmıyor diye bazı modlar sildim bakayımda inşallah duruyordur sana dönerim

PriZm

PriZm

Üye
ok:oke:

Üst Alt