Modern Warfare 3 - Infinity Ward

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
infinity ward in yapacagını zannetmiyorum.Yollarını ayırmıslardı.Ama cod u hiç bi şirket infinity gibi yapamaz.

Modern Warfare 3 Infinity Ward'un motoru ile geliştiriliyor. Şuan Electronic Arts ile rekabet zamanında Activision'un Infinity Ward'dan ayrılması demek, Activision'un batması demektir. Aralarında soğuk rüzgarlar olduğu kesin ve Infinity Ward koskoca Call of Duty lisansını üstüne almaya çalışıyor ki, buda imkansız bir durumdur. Ayrıca oyunu sadece Infinity Ward geliştirmiyor. Sledgehammer Games ve Raven Software'da işin içinde. Yani bu üçlü tarafından geliştiriliyor. Yıllardır aynı motoru kullanılıyordu ve sonunda bunu geliştirmeyi başardılar. Pax East 2011 konferansından aldığım bilgilere göre, Modern Warfare 2'de kullanılan oyun motoru biraz daha geliştirildi ve Infinity Ward'ın açıklamasına göre grafikler değişti ve görsellik de arttı. Yani Battfield'da olduğu gibi çevrede ki binaların yıkılması vb. detaylar da geliştirildi. Ben herhangi bir oyunun fanlığını yapmak istemem. Fakat DICE'nin Battfield 3'de kullandığı oyun motoru şuanlık bir adım öndedir ve Battfield 3'de bomba gibi düşecektir. Yani Electronic Arts ve DICE, oyun motoru konusunda çağ atlamıştır. Ben bir Editor olarak söylüyorum ki, testler sonucunda ve satış rakamlarına bakmadan şuanlık kesin birşey söyleyemeyiz.

PC Mühendisi...

----------Eklendi @ 02:31:58 ---------- Yazıldı @ 02:25:19 ----------

Battfield 3, Call of Duty Modern Warfare 3 ve birçok oyunun Trailer'ı, Pre-Review'i ( Ön eleştiri ) Gameone kanalında veriliyor.

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Modern Warfare 3 Infinity Ward'un motoru ile geliştiriliyor. Şuan Electronic Arts ile rekabet zamanında Activision'un Infinity Ward'dan ayrılması demek, Activision'un batması demektir. Aralarında soğuk rüzgarlar olduğu kesin ve Infinity Ward koskoca Call of Duty lisansını üstüne almaya çalışıyor ki, buda imkansız bir durumdur. Ayrıca oyunu sadece Infinity Ward geliştirmiyor. Sledgehammer Games ve Raven Software'da işin içinde. Yani bu üçlü tarafından geliştiriliyor. Yıllardır aynı motoru kullanılıyordu ve sonunda bunu geliştirmeyi başardılar. Pax East 2011 konferansından aldığım bilgilere göre, Modern Warfare 2'de kullanılan oyun motoru biraz daha geliştirildi ve Infinity Ward'ın açıklamasına göre grafikler değişti ve görsellik de arttı. Yani Battfield'da olduğu gibi çevrede ki binaların yıkılması vb. detaylar da geliştirildi. Ben herhangi bir oyunun fanlığını yapmak istemem. Fakat DICE'nin Battfield 3'de kullandığı oyun motoru şuanlık bir adım öndedir ve Battfield 3'de bomba gibi düşecektir. Yani Electronic Arts ve DICE, oyun motoru konusunda çağ atlamıştır. Ben bir Editor olarak söylüyorum ki, testler sonucunda ve satış rakamlarına bakmadan şuanlık kesin birşey söyleyemeyiz.

PC Mühendisi...

----------Eklendi @ 02:31:58 ---------- Yazıldı @ 02:25:19 ----------

Battfield 3, Call of Duty Modern Warfare 3 ve birçok oyunun Trailer'ı, Pre-Review'i ( Ön eleştiri ) Gameone kanalında veriliyor.

Kardeşim katılıyorum bu bir,
Activision İnfinity warddan ayrılmıyor, tam tersi oluyor bu iki,
üç ise, yok:bye2:

India

India

Üye
ayrılmasın zaten :naughty:

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Kardeşim katılıyorum bu bir,
Activision İnfinity warddan ayrılmıyor, tam tersi oluyor bu iki,
üç ise, yok:bye2:

Zaten ayrıldığını söyleyen olmadı ki :) "Activision'un Infinity Ward'dan ayrılması demek, Activision'un batması demektir."

viktoreznov

viktoreznov

Üye
hikaye değişirse çok kötü olur :(

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
hikaye değişirse çok kötü olur :(

Oyunun hikayesini açtığım konuda anlattım zaten. Değişen bir hikaye yok. "Find Makarov" geçerliliği hâla devam etmektedir :) Verdiğim bu linkteki video da Activision tarafından yapılan, gerçek Modern Warfare 3 videosudur. Yani Modern Warfare 3'e ait kısa bir film diyebiliriz.

[video=youtube;NLmsiaN5dZM]http://www.youtube.com/watch?v=NLmsiaN5dZM[/video]

India

India

Üye
bununla uğraşçaklarına frozen crossing 3'ü çekseydiler :)

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
hmm video ilginç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...