Modern Combat:Sandstorm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mstf262

Üye
    Konu Sahibi
Modern Combat:Sandstorm
Beyler bu oyuna 562132 kez baktım ama buldugum butun linkler kırıktı.Cok istiyorum bu oyunu saglam link verebılırsenız sevınırım.Tesekkurler..

vedat52

Üye
Modern Combat: SandStorm
Parte 1:
Parte 2:
Parte 3:

bunuda denedin mi?

• Beğen
Tepkiler: mstf262

mstf262

Üye
    Konu Sahibi
iniyo denıcem birazdan

----------Eklendi @ 23:31:11 ---------- Yazıldı @ 23:15:13 ----------

ındırdım zipli dosya ama winrar bunu arsivden cıkarmıyor.baska bi prg mı gerek??

vedat52

Üye
doğru winrar açmıyor. yanlış hatırlamıyorsam 7-Zip açıyordu. veya aklımda bitane daha var ama onun ismi şimdi aklımda değil.

mstf262

Üye
    Konu Sahibi
7-zip de cıkardı dosyaları ama dosyanın ıcıne gırılmıor.arsıv bozuk gibi seyler diyor.

vedat52

Üye
kullanmasını biliyorsan bunu da dene:
aklımdakı diğer isim buydu:oke:

• Beğen

mstf262

Üye
    Konu Sahibi
kullanmayı ogrendım isime yarayacak bi prg mıs :D.Ama 7-zip in verdıgı hatayı verdi.sağol emegın ıcın :)

vedat52

Üye
ikisinden birisi mutlaka çalıştırması lazım. eğer ne yapıp edip yinede çalıştıramadıysan bende tüm maxicepteki bada os oyunları mevcut istersen bu oyunu sana upload ederim elime mi yapışacak:yuru

mstf262

Üye
    Konu Sahibi
Super olur kardesım.Yardımların icin cok tesekkurler :)

scream man

scream man

Üye
eğer torrent kullanmasını biliosan

içinden sadece modern combat sandstormu indir :evet:

• Beğen

vedat52

Üye
buyur kardeşim sana özel upload...

:oke:

• Beğen

mstf262

Üye
    Konu Sahibi
Torrent kullanımını bilmiyorum.Arastırıyım donecem yıne tesekkurler...

mstf262

Üye
    Konu Sahibi
Gordum kardesım bikac gundur giremıyorum eline ve emegıne saglık.Bu konularda cok yardımcı oldun :)

• Beğen
Tepkiler: vedat52

flight187

Üye
ben oyunu indirdimd rar dan falan cıkardım nasıl kurucam telefona?(Samsung Wawe 2)

vedat52

Üye
onun için ilk önce spoof dosyasını bu siteden indir. sonra spoofun nasıl kullanıldığını forumdan bul mutlaka vardır
daha sonra uygun "container" diye tabir ettimiğiz dosyayıda indir spoofta kullanmak için gerekli.

flight187

Üye
bu işlerde pek bilgim yok da telefona ***** falan da yapmadım nasıl olucak link falan verirmisin spoof nasıl olucak ?:ağlarım:

wavefun

Üye
teşekkürler beyler....

vedat52

Üye
arkadaşım bu konuda sana daha iyi yardım etmek isterdim ama konuyu silmişler onun içinde diğer türk forum sitesini veremicem reklam oluyor
ama sen googleda "spoof nasıl yapılır" diye arat en uygun siteyi bul ve oku.

"spoof demek değiştirmek" anlamındadır. bunun başka bir acıklaması yoktur arkadaşım.
container ise yüklemek istediğin oyunun takasıdır. yani "cepten bedava indirdiğin işe yaramaz bir program"

http://www.maxicep.com/bada-os-gene...landi-resimli-anlatim-bada-takimi-494676.html

flight187

Üye
anladım kardeş.araştırdım biraz appsfile diye programlada denedimde değistirme yaptım oldu.
son bisi container dosya herhangi bi oyun olur dimi bu program sayesinde bide pes 11 atıyorum bunu ilk ten telefona atıcam ordan değisicez dimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt