Modem internet ışığı neden yanmıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Modemlerde görülen internet ışığının yanmaması sorunu için bir kaç farklı çözüm deneyebilirsiniz. İlk olarak modem bağlantılarınızın doğru bir şekilde yapıldığına emin olmalısınız. Modem internet ışığı kullanıcı adınızın ve şifrenizin yanlış girilmesinden dolayı yanmıyor olabilir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Modem internet ışığı için modeminizi arkasında yer alan küçük butona basarak resetleme işlemi yapabilirsiniz. Resetleme sırasında doğru kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi girmeniz modem internet ışığının yanmasını ve sorunsuz bir internete sahip olmanızı sağlar.

Modem internet ışığı yanmamasının ana sebebi ise İnternet Servis Sağlayıcınız olabilir. Bu durumda müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak internet bağlantınız hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Yanlış bir kurulumdan veya bir arızadan dolayı bu tür bir sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt