Modder lar lütfen yardım edim acil !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HJO

Üye
    Konu Sahibi
Modder lar lütfen yardım edim acil !!!!
aRkaDAŞLAR lütfen yardım edim ben bykotukoylu nun yaptığı x6 smart series adlı fw yi kullanıyorum telefonu ilk açtığımda rompatcher çalışıyordu ama telefonu kapatıp açınca rompatcher açın ca atıyor menü ye format attım tekrar flash attım sonuç aynı menüye atıyo e: patches klasörü var c:Patches klasörüde var ama hala atıyor yardım edin lütfenn :::::

----------Eklendi @ 21:34:48 ---------- Yazıldı @ 21:33:51 ----------

5800 kullanıyorum belirtiyim

openstar

openstar

Üye
patches içine yama attınızmı?

HJO

Üye
    Konu Sahibi
evet attım herşeyi denedim hem hafıza kartında patcher hemde tel hafızasında yamalarıda var içinde

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
arkadaşım keşke sorularınız için bu bölüme konu açmasanız bunlar için destek bölümü var yada bi arkadaşın konusunun içine yazın. sorununuzun cevabı ise c\system\data\RPPlus.dat dizinindeki dosyayı silin ama yine tekrarlayabilir yine silerseniz çalışır.fwye rompatcher gömülürken hata oluşmuş ondan kaynaklanmakta

kol@j

kol@j

Üye
fw yi değiştir... derdin kalmaz...

HJO

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım keşke sorularınız için bu bölüme konu açmasanız bunlar için destek bölümü var yada bi arkadaşın konusunun içine yazın. sorununuzun cevabı ise c\system\data\RPPlus.dat dizinindeki dosyayı silin ama yine tekrarlayabilir yine silerseniz çalışır.fwye rompatcher gömülürken hata oluşmuş ondan kaynaklanmakta

Çok Teşekkür ederim Metalurjist19 konuyu bu bölüme açtığım içinde özür dilerim

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
rica ederim arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt