(MOD) Turn back "open applications" menu to belle

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
(MOD) Turn back "open applications" menu to belle
Arkadaşlar öncellikle herkese merhaba .Bu mod sayesınle acık uygulamaları görebilirsiniz.
arkadaşlar modu C ana dıske atıktan sonra icindeki rom panther yamasını aktıf edın.nokıa 500 test edilmiştir.

arkadaslar lutfen ALLAH rızası icin yorum veya begenin İNDİRME LİNKİ:

• Beğen
Tepkiler: Bedir20046161, Dark_65, cht_gns ve 3 diğerleri

asigsasi

asigsasi

Üye
çok eski bir mod nereden buldun bunu :hmmm

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
su yoruma begeniye Allah`in rizasini katmak nedendir bi çözemedim begenen zaten yorum yapar begenir :nono::allalla:

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer, Rainesto, Darqos ve 1 kişi daha
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
asigsasi

asigsasi

Üye
tmm sen oyle diyorsan ben arkadasım insanlara bıraz yardım cı olduysam ne mutlu bir tesekur ve ya begeni cok mu soyle arkadasım
sırf beğeni almak için konu açıyorsan bu yanlış üstelik modu kendinde yapmayıp 3 sene önceki modu yeni gibi paylaşmanda yanlış

• Beğen
Tepkiler: onursan ve Suyaka
Darqos

Darqos

Üye
su yoruma begeniye Allah`in rizasini katmak nedendir bi çözemedim begenen zaten yorum yapar begenir :nono::allalla:
Halit Abi Bak yorumuma izle :D " Allahını kitabını Peygamberini Ruhunu Seviyorsan Beğen Allah rızası için Beğwnirsen mekanın cennet Tuttuğun altın olsun" Bitti bu kadar :D
sırf beğeni almak için konu açıyorsan bu yanlış üstelik modu kendinde yapmayıp 3 sene önceki modu yeni gibi paylaşmanda yanlış
İsa abi Adamsın abi Ne ara yönetici oldun helal Be Yakışmışş

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Halit Abi Bak yorumuma izle :D " Allahını kitabını Peygamberini Ruhunu Seviyorsan Beğen Allah rızası için Beğwnirsen mekanın cennet Tuttuğun altın olsun" Bitti bu kadar :D
İsa abi Adamsın abi Ne ara yönetici oldun helal Be Yakışmışş
eyvallah kardeşim sağol

Elnur808

Üye
Dosya bulunmadi

Elnur808

Üye
Dalga keçirsen ???

Eduardo58

Eduardo58

Üye
FP2 de çalışmıyor :)