Uygulama [MOD] MyBot v5.0.2 | Çoklu Büyü + Dört Parmak Saldırısı + K.İ Sondası Yağmalayıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
[MOD] MyBot v5.0.2 | Çoklu Büyü + Dört Parmak Saldırısı + K.İ Sondası Yağmalayıcı
MyBot v5.0.2 orijinal programın modlanmış (üzerine çeşitli şeyler) eklenmiş botudur.

Özellikler

• Dört parmak saldırısı
  • Yeni değiştirilmiş toplayıcı resimleri (v5.0.2 ile tekrar değiştirilerek orijinal bota eklendi.)
  • Büyü kullanarak kara iksir depo tarafı saldırısı
  • Büyü kullanarak kara iksir depo tarafı saldırı menüsü
  • Akıllı deprem büyüsü kullanarak kara iksir depo tarafı yağmalama
  • Akıllı kara iksir yağmalama
  • Büyü geciktirme
  • Büyü mesafesi
  • Ordu menüsünde değişiklik
Ekran Görüntüleri

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Modlar MyBot geliştiricileri ve MyBotu kullanan kullanıcılar tarafından yapılmıştır! Yeni modlar veya yeni çıkan sürümlere uygun modlar çıkınca konuyu güncelleyeceğim. Konuyu takipte kalın!

Son düzenleme:

e_tore

Üye
bu botun türkçesinide yayınladılar o farklımı yani ben anlamadım

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
bu botun türkçesinide yayınladılar o farklımı yani ben anlamadım
Dostum bot zaten türkçe ve son sürüm :D Bu üzerine yeni özellikler (modlar) eklenmiş sürümü. Sadece modla birlikte 1 yeni sekme eklendi. Ben onu kastettim.

e_tore

Üye
teşekkürler o zaman :) resimlerde dil farklı peki oyunu ingilizce yapmak gerekiyrmu

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler o zaman :) resimlerde dil farklı peki oyunu ingilizce yapmak gerekiyrmu

Evet CoC'un dilinin ingilizce olması gerekli. Botu misc kısmından türkçe yapabilirsiniz.

murro_16

murro_16

Üye
arka plan modu falan neden kullanılamıyor ordumu da

jeliboncocuk

Üye
5.0.2 de sorun var sanki bazen dalmıyor en iyisi 5.0 kullanın 10. seviye köyde 10m kastı 1 günde

herohero88

Üye
Selam bende buyu falan uretmiyor bi ayarimi var verdiginiz ayarlardan haric

ozan_6533

ozan_6533

Üye

Böyle bir hata alıyorum.
bir kişi bile bilmiyor mu? bu hatayı neden alıyorum denemediğim yol kalmadı arkadaş

Nevarres

Üye
Yok abi kupa düştüm yine ganimet çıkmıyor. Son güncelleme ile oyunun içine sıçtılar afedersiniz. Bot kullansam bile işe yaramaz açıkçası.

jeliboncocuk

Üye

dün geceki ganimetim ve az önceki dalışlar sizler nasıl bulamıyorsunuz hayret ediyorum demekki bölgeye göre değişiyor :).

Böyle bir hata alıyorum.
bir kişi bile bilmiyor mu? bu hatayı neden alıyorum denemediğim yol kalmadı arkadaş
bu hata değil ki ,zaten sen başlat butonuna basınca o hatayı kendisi düzeltiyor bendede aynısı çıkıyor başlat deyince ekran ayarlarını düzeltiyor kendisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt