[MOD][GB/ICS/JB]AC!D Audio Engine v8.1 All Samsung Devices(Müthiş ses kalitesi,bass+,volume+)

Sponsorlu Bağlantılar

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Bende motorola razr xt910 var JB 4.1.2 AU modifiye rom var kurulu ona kursam olur mu? Bu olmaz ise beast audio kuracağım. ROOT VAR .

- - - Eklendi - - -

Ve hangisini kuracağız?

Evet kursan olur.,v8 android 4.1 üstü için olanı yükleyeceksin.

- - - Eklendi - - -

Usta emiğine sağlık çok saol.
Yalnız bir sorum olacak;
CDW modda wipeları yapmadan
1-[Universal]AC!DAudioEngine{}(v8)
2-WALKMAN™ v4.2 for CM10 JB 4.1.2_4.1.1 by ibanez7
3- [CM10 JB 4.1.2 - 4.1.1][NEW] Album & Movie + BE2 by ibanez7
Sırasıyla yükledim yeniden açılıncada Build prob kodlarını girdim çalıştırdım, çalıştı.
Ama tam olararak wolkman istediğim sonucu vermedi
Veya poweramp dede istediğimi alamadım acaba başka bir ayar yapmam gerekiyormu senin sslerindeki ekolayzer widgetide gelmedi
Wolkmandeki clearbass da yok
Eksik veya yanlışım varsa düzeltirmisin
Çünkü beats, clearsound, srs, dolby birleşimi ses kalitesi böyle olmaz
(Telefon sgs3 kulaklık kendi kulaklığı)

Walkmanı çalıştırdığında ayarlar kısmından clearaudio+ yı aktif hale getirdinmi?
Ses kalitesine gelirsek bu eklenti genel olarak kulaklık modda sesli aramalar olsun müzik dinleme olsun kendini daha fazla hissettirir.Ama kendi telefonumda kulaklıksız moddada hissedebiliyorum bunu belki romdan ötürü farklılık olabilir.

G305305

G305305

Üye
Evet kursan olur.,v8 android 4.1 üstü için olanı yükleyeceksin.

- - - Eklendi - - -

Walkmanı çalıştırdığında ayarlar kısmından clearaudio+ yı aktif hale getirdinmi?
Ses kalitesine gelirsek bu eklenti genel olarak kulaklık modda sesli aramalar olsun müzik dinleme olsun kendini daha fazla hissettirir.Ama kendi telefonumda kulaklıksız moddada hissedebiliyorum bunu belki romdan ötürü farklılık olabilir.

Ek olarak sadece ses için olanı hangi isi Launcher iyi istemiyorum

XT910 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cmglMF

Üye
romdan dolayı olabilir çok saol!

mudem3333

mudem3333

Üye
Samsung kullanıcılarına acid 8 veya 8.1 xda da var araştırıp kurun stock rom dahil yanlız bulupta kuramazsanız geri dönüş yapın ufak bir değişiklik yapabilirsiniz yükleme kısmı ile alakalı bir durum

hocammm

Üye
Ek olarak sadece ses için olanı hangi isi Launcher iyi istemiyorum

hocam bi müsaitsen sen aydınlat beni, ne yaptıysam olmadı bu,

telefonum xperia arc
üzerinde CM10 rom yüklü
şimdi buna göre hangisini dosyaları indirip kuracağım?
ve kurma aşamasında her bir zip i yükledikten sonra telefonu başlatıp kapatıp tekrar diger zipi yükleyip tekrar başlatıp sonra digerini şeklindemi?

G305305

G305305

Üye

telefonum xperia arc
üzerinde CM10 rom yüklü
ve kurma aşamasında her bir zip i yükledikten sonra telefonu başlatıp kapatıp tekrar diger zipi yükleyip tekrar başlatıp sonra digerini şeklindemi?

Ben de bilmiyorum ki :-(

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi

telefonum xperia arc
üzerinde CM10 rom yüklü

Android 4.1+ olani yukleyeceksin cwm ile sonra teli yeniden başlatip cwm ye girip diger zipi yukleyeceksin.Yukleme asamalari konuda var.

fullfun

Üye
Slm arkadaşlar root explorer kısmını anlatabilir misiniz kodları giremiyorum

bakanadam

bakanadam

Üye
Güzel program teşekkürler.

hocammm

Üye
Android 4.1+ olani yukleyeceksin cwm ile sonra teli yeniden başlatip cwm ye girip diger zipi yukleyeceksin.Yukleme asamalari konuda var.[/QUTE]

Hacım zaten oradaki anlatıma göre yapmıştım olmadı. Şimdi rom'umu değiştirdim Ultimate HD 3.0.2 yükledim peki bu durumda ne yapmam gerekiyor?
Mesela en altta bulunan acid audio v7 custom olanı indirdim birde başka bir yerdende ics uyumlu walkman indirdim kurdum sadece v7 yüklemeleri açıldı walkman de yüklendi ama açtığımda maalesef cihaz durduruldu deyip kapanıyor.
Şimdi backup almıştım temiz bi şekilde geri dönüm ama ses müzikten muafım:D Bu duruma göre; Ultimate HD 3.0.2 yüklü Xperia Arc telefonuma neleri nasıl hangi sırayla yüklemeliyim? Birde audio engine v7 kurduktan sonra terminal emulatorden 'su' ve 'aaengine' filan bişiler yapılmalıymış nedir o olay?

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Eğer back up aldıysan korkulcak bişey yok yine yukarıdaki custom romlar için olan v7 yi yükle ve yeni paylaştığım walkman engineyi kur bakalım şimdi nasıl olacak.
Diğer samsung cihazlar için 8.1 versiyonu eklenmiştir.

-Emre

-Emre

Üye
link gitmiş

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Linklerin hepsi çalışıyor site serverinde sorun vardı dün.

uqurykn

uqurykn

Üye
Teşekkürler bakalım nasıl

vega1977

vega1977

Üye
s3 için hangisini ve nasıl yapılır bi anlatirsaniz

cagatau

Üye
galaxy s4 telefonda olurmu

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
s3 için hangisini ve nasıl yapılır bi anlatirsaniz

Şu versiyon için olanı indirip kur.

AC!D Audio v8.1:

Android 4+ Sadece samsung galaxy cihazlar için,galaxy w,galaxy s plus,galaxy s...)

- - - Eklendi - - -

galaxy s4 telefonda olurmu

Galaxy s4 ses donanımıyla oldukça iyi bir telefon bu mod daha çok ses çıkış kalitesi düşük olan telefonlar için bide stock romlara önerilmez daha çok cyanogenmod gibi custom romlara yönelik.

lgmert12

Üye
Galaxy S2 telefonuma stock rom üzerine kurmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt