[MOD][GB/ICS/JB]AC!D Audio Engine v8.1 All Samsung Devices(Müthiş ses kalitesi,bass+,volume+)

Sponsorlu Bağlantılar

dreamrey

Üye
Bende v7 yüklü şu an.V8 i yüklemek iin eski sürümü kaldırmam mı gerekiyor? Eğer öyle ise nasıl kaldırabilirim?

leonidasx5

Üye
Bakıcaz da indirme sorunumu var

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Hayır ben tekrardan kontrol ettim linkler çalışıyor.
Walkmann eklentisi yeniden güncellenmiştir.

razorback123

razorback123

Üye
Beyler bende Mini 2(GT-S6500D) var. Gingerbread kullanıyorum. Aşağıdaki dosyaları indirdim ve CWM den sırayla yükledim:
" Version 7 Gingerbread(android 2.3.x) sonra AC!D Clearaudio+ soundenhancement "
Telefon brick oldu :S

Şimdi restore yaptım ama. Hata nerede acaba? Orjinal Rom a yükleme yapıyorum

avast

avast

Üye
Beyler bende Mini 2(GT-S6500D) var. Gingerbread kullanıyorum. Aşağıdaki dosyaları indirdim ve CWM den sırayla yükledim:
" Version 7 Gingerbread(android 2.3.x) sonra AC!D Clearaudio+ soundenhancement "
Telefon brick oldu :S

Şimdi restore yaptım ama. Hata nerede acaba? Orjinal Rom a yükleme yapıyorum

oha kardes gecmis olsun nasil duzelttin

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben konuyu anlatırken dedim telefonunuz ilk önce rootlu olması gerekir,sonrası yedek almalısınız zaten.CM sürümlerinde gayet iyi çalışıyor ama stock romlarda daha dikkatli kurulması gerek.

razorback123

razorback123

Üye
Sıkıntı yok merak etmeyin.
Root ve backup almıştım ;)
Biraz korkuttu ama, backup geri yükledim telefon açılmadı. Power tuşuna normal basıyorum direk CWM açılmaya başladı. SDkartta başka rom vardı, onu kurdum yine açılmadı. Sonra PC ye bağlayıp orjinal rom yükledim. Telfon açılnca da recoveryden eski rom a ancak dönebildim. :vur

Ama neden böyle uyumsuzluk yaptı anlayamadm :S. Sonuçta daha önce defalarca ROM kernel vs. yüklemesi yapmışımdır.

• Beğen
Tepkiler: Yigit315
Yigit315

Yigit315

Üye
Hocam güzel bi paylaşım emeğine sağlık. İşlemlere başlamadan önce birkaç sorum olacak. s3 mini kullanıyorum 4.1.2 rootlu. I8190XXAMA1. İlk önce bunu yüklüyorum ;

AC!D Audio V8.0:

(Android 4.1 ve üstü için) AOSP/CM10/CM10.1/AOKP/P.A.C ile uyumlu :

Sıkıntı ise burdan sonra beats audio özelliğini yüklemek için hangisini kuracağım ? 2 seçenek var anladığım kadarıyla 1mi 2mi ?

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Bu ilk eklentinin içinde zaten beats audio var yani bi nevi toplu paket.Eğer müzik oynatıcın yoksa walkman eklentisini yükle clearaudio+ ile baya bi iyi ses çıkarıyor.

Yigit315

Yigit315

Üye
Yani seçenek 2 değilmi?Clearaudio olan. Ayrıca kullandığım rom CM değil. bi problem olurmu ? Kusura bakma kapalı bir şekilde anlatım olmuş yani bizim gibi acemiler nasıl yükleneceğini pek anlamayabilir. istersen konuyu biraz düzenle hocam. sadece tavsiye.

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Hayır seçenek 2 değil,mod kısmındaki walkman engine kastettiğim.CM sürümleri harici stock romlara bunu yükleyip sorun yaşayanları gördüm eğer yüklemekte kararlıysan yedek alıpta yüklemeyi dene.CWM kullanmayı biliyosan dediğim kurulum adımları çok açıklayıcı.Ama bilmiyorsan cwm olayını biraz kurcala öyle kurmayı dene,yedekte zaten cwm üzeri alınıyor backup and restore kısmına girerek.

• Beğen
Tepkiler: Yigit315
mudem3333

mudem3333

Üye
android 2.3.6 samsung galaxy wonder orjinal romda çalıştıramadım telefon açılmadı ama birşey keşfettim sistem de lib klasörünün içine, arşivden çıkan lib klasöründeki dosyaların bazılarını kopyaladım permisyonlarını ayarladım ses çok değişti :) sistemde olan dosyaları değiştirmeyin fazlalıkları ekleyin permisyon ayarı yapın tamam

- - - Eklendi - - -

Sorun yaşayanların geneli samsung stock roma sahip defalarca bende denedim odinle başka romlarda kurdum olmadı costum romlar da problem yok, stock romdan şaşmam diyenlere tavsiyem yukarıda n7player kullanıyorum ses bambaşka oldu. Buarada bende orjinal müzikçalar yoktu ve bu işlemlerin ardından n7player i kurdum isteyen sistem app nin içine zipten çıkan appleride koysun ben öyle yaptım permisyonu unutmayin

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Genel olarak tek sorun rootsuz telefonlara kurulmaya calisiyor,ayrıca stock romlar için bi sıkıntı oldugu dogru tavsiyem cm tabanlı yada aokp,aosp,miui hangi custom turu varsa android 4+ ona kurulum yapılsın.

mudem3333

mudem3333

Üye
Genel olarak tek sorun rootsuz telefonlara kurulmaya calisiyor,ayrıca stock romlar için bi sıkıntı oldugu dogru tavsiyem cm tabanlı yada aokp,aosp,miui hangi custom turu varsa android 4+ ona kurulum yapılsın.

Kardeş uygulama on numara ama herkese olacak diye bisey yok birazda deneyip yanılsınlar ben denedim oldu şimdi de zipi değiştirip tekrar yükleyeceğim bakalım ne olacak :)

wargnerm

Üye
Kardeş uygulama on numara ama herkese olacak diye bisey yok birazda deneyip yanılsınlar ben denedim oldu şimdi de zipi değiştirip tekrar yükleyeceğim bakalım ne olacak :)

Ben Note 2' ye yukledim ses daha guzel temiz oldu ama kulaklik sesi cok az Perseus kernel kullaniyorum sesi nasil arttirildigini bilen var mi?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Teşekkürker

mudem3333

mudem3333

Üye
Ben Note 2' ye yukledim ses daha guzel temiz oldu ama kulaklik sesi cok az Perseus kernel kullaniyorum sesi nasil arttirildigini bilen var mi?

Benim yöntemi dene diyeceğim ama sen o aşamayı geçmişin :( sadece lib klasörü bir alt sürüm de yeterli geldi

- - - Eklendi - - -

Benim yöntemi dene diyeceğim ama sen o aşamayı geçmişin :( sadece lib klasörü bir alt sürüm de yeterli geldi

Poweamp yükle linki bulayım sana

- - - Eklendi - - -

http://depositfiles.com/files/jnqxwrgh3

- - - Eklendi - - -

Poweamp yükle linki bulayım sana
http://depositfiles.com/files/jnqxwrgh3

cmglMF

Üye
Usta emiğine sağlık çok saol.
Yalnız bir sorum olacak;
CDW modda wipeları yapmadan
1-[Universal]AC!DAudioEngine{}(v8)
2-WALKMAN™ v4.2 for CM10 JB 4.1.2_4.1.1 by ibanez7
3- [CM10 JB 4.1.2 - 4.1.1][NEW] Album & Movie + BE2 by ibanez7
Sırasıyla yükledim yeniden açılıncada Build prob kodlarını girdim çalıştırdım, çalıştı.
Ama tam olararak wolkman istediğim sonucu vermedi
Veya poweramp dede istediğimi alamadım acaba başka bir ayar yapmam gerekiyormu senin sslerindeki ekolayzer widgetide gelmedi
Wolkmandeki clearbass da yok
Eksik veya yanlışım varsa düzeltirmisin
Çünkü beats, clearsound, srs, dolby birleşimi ses kalitesi böyle olmaz
(Telefon sgs3 kulaklık kendi kulaklığı)

G305305

G305305

Üye
Bende motorola razr xt910 var JB 4.1.2 AU modifiye rom var kurulu ona kursam olur mu? Bu olmaz ise beast audio kuracağım. ROOT VAR .

- - - Eklendi - - -

Ve hangisini kuracağız?

G305305

G305305

Üye
Cevap yok mu yea? bekliyorum ona göre yükleyeeğim.

Üst Alt