Mobiltek Araç Takip Sistemleri


visso

visso

Üye
    Konu Sahibi
Mobiltek Bilişim'in kurduğu bir sistem olan Mobiltek Mobil Sistemi araçlarımızda kullanabileceğimiz gayet başarılı bir GPS Cihazı. Adamlar baya iyi iş çıkarmışlar. Şirketin internet ortamında kurduğu websitesi de gayet başarılı ve kullanıcıya hitap eden müthiş bir tasarıma sahip. bkz. Şurdan takip siteyi inceleyebilirsiniz.
 

cangul14

Üye
ne işe yarar?
GPS uyduları sayesinde araçlar bilgisayar veya mobil iletişim cihazları ile takip edebilir.Araç takip sistemleri ile araçların hızları, izlemiş oldukları güzergah, duraklama yaptıkları yerler ve süreler sayısal haritalar üzerinde izlenebilir.
 

sedaozcan11

Üye
gps ile mi gerçekleşiyor ?
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Maliyet Ne Kadar ?
 

kuul79

Üye
cihazı kampanyalı değişik fiyatlarla sunulmaktadır. en avantajlı araç 2 yıl aldıınızda oluyor. Ama her bütçeye göre araç kampanyaları var mesela aylık ödeme, yıllık ödeme gibi...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt