Mobil tv uygulama yardım!

• 12 Ekim 2012
  • 1591 Okunma
  • 29 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar vodafon mobil tv aboneliğim var ama ben uygulamasını indirmek istiyorum. Telefonum n73 nerden indirebilirim.

Yazan: Slimboy_81
  2. Sanırım nokia için öyle bir uygulama yok.Ama genede İnternet sitelerine bakabilirsin.

3. Uygulama var. Hatta forumdada vardı. Daha önce yüklemiştim ama formatla silindi. Forumdaki linkte kırık.

4. Eğer dediğin gibi Vodafone servisi uygulaması ise kendi sitesinde muhakkak vardır.Oraya bir göz at.

5. TV UYGULAMA yaz 3636 ya yolla

6. Zaten vodafona mesaj atınca uygulamayı gönderiyor ama benim telefon desteklemiyormuş. Onun için formdaki lazımdı bana ama link lhrık

7. aynen bende aynı sorunu yaşıyorum n 73 te ama türkcel de böyle bir sorun yok c5 03 te de denedim desteklemiyor diyor. Link bilen varsa yollasın (vodafone mobil tv)

8. Bi ara verildi ama link ölü keşke yönetici arkadaş eklenti yapsaydı

9. Ekleyen olursa yönetici arkadaş eklenti yaparsa iyi olur

10. Qfs linkleri siliniyor da

11. arkadaşlar tv uygulama yazıp 3636 gönderdikten sonra telefonunuzun uygulamayı desteklememektedir gibi mesaj gelmesinin sebebi telefonunuzu başka bi model görmesinden dolayıdır. Mesela hiç farkettiniz mi bilmiyorum m.opera.com a girince ilk önce vodafonun sayfasına yönlendiriyo ve orda da her hangi bi telefon modeli yazıyor sizin telefon modeliniz olarak. Işte mesaj gönderdiğiniz de de o modeli sizin telefonunuzun modeli olarak görüyor ve o yüzden uyumlu değildir diyo

çözüm ise: m.opera.com a giriyorsunuz her hangi bir s60v3 modeli gelene kadar yada kendi modelinizi görene kadar sayfayı yenileyin eğer değişmiyorsa çıkıp tekrar girin sonra s60v3 bi telefon modeli görünce orası açıkken tekrar uygulama için mesaj atın bu sefer uygulamanin linki gelecektir

- - - Eklendi - - -

ayrıca kendi tarayıcısından ve wap ayarı ile girerseniz kendi telefon modelini tanıma şansı daha yüksek

12. Denedim telefonum n73 ama n80 olarak görüyor. Sıfıra uzun basıldığında çıkan tarayıcıylada denedim. Telefonu doğru gördü.

- - - Eklendi - - -

Ancak vodafona mobil tv uygulaması için mesaj attım. Gelen cevap yine aynı. Telefon modeliniz mobil tv özel uygulamasını desteklememektedır.

- - - Eklendi - - -

Bende s60v3 için uygulama mevcut ama onuda bir türlü çalıştıramadım. Ne zaman uygulamayı açmayı denesem direkt internete bağlıyor ve açmıy6r.

- - - Eklendi - - -

Uygulama internete bağlandığında sürekli kanald indirildi kaydet diyor. Kaydediyorum. Tekrar bağlanıp aynı kanalı indiriyor.

- - - Eklendi - - -

Uygulama internete bağlandığında sürekli kanald indirildi kaydet diyor. Kaydediyorum. Tekrar bağlanıp aynı kanalı indiriyor.

- - - Eklendi - - -

Hiçbir şekilde uygulamanın seçenekler menüsünü açamıyorum. Çünkü sürekli bağlantı kurup kanal indirmeye çalışıyor.

13. birde vodafonnun online işlemler kısmına girin wap dan orda telefonu taniyacaktir ve kendi senin numarana n73 t tanıtacaktir bi de onu yaptıktan sonra sms gönder

14. Online işlemler derken self servisimi kasdettiniz. Ben girdim ama telefonu tanıtcak bir yer bulamadım. Ya bu uygulama çok önemli benim içıo

15. bak şöyle yapalım bilgisayarda internetin varmı ?

16. antensiz tv yazın gerisi büş

17. Ne yazıkki bilgisayarım yok. Ben telefonumun interneti ile giriş yapıyorum. Neden sordunuz.

- - - Eklendi - - -

Eğer bilgisayarla yapılacak bir işlem varsa yarın internet kafeden yapabilirim. Yeterki şu uygulamayı çalıştırabileyim. Bu arada ilginize teşekkürler.

18. olmaz o zaman ya . Bence müşteri hizmetlerinı arayin anında yardımcı olur bu kadar uğraşmazsiniz

19. Siz kesin eminmisiniz n73 için vodafondan mobil tv uygulamasının olduğuna. Yarın arıycam inşallah yardımcı olurlar. İlginize :tşk:

20. var tabi sana ben program atmıştım zaten o onun ismine farkettiysen n73 de yazıyordu. Ben onu direk vodafondan indirmiştim yani uyumluDur demek istiyorm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 07:23