Mobil Site Hakkında Öneriler, Sorunlar, İstekler m.maxicep.com Hakkında Genel ve Tek Başlık

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mobil Site Hakkında Öneriler, Sorunlar, İstekler m.maxicep.com Hakkında Genel ve Tek Başlık
Merhaba arkadaşlar. Uzun bir bekleyişin ardından nihayet mobil sitemiz kullanıma açıldı. Bazı eksiklikler, sorunlar, hatalar olabilir. Bu başlık altında m.maxicep.com hakkında görüş, istek, öneri ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Mobil siteyle ilgilenen arkadaşlarımız sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmaya çalışacaktır.

Hepimize hayırlı olsun . Keyifli forumlar.

• Beğen
Tepkiler: MarjinaL -TR, burakkk97, asigsasi ve 2 diğerleri

MrTech

MrTech

Üye
Merhaba arkadaşlar. Uzun bir bekleyişin ardından nihayet mobil sitemiz kullanıma açıldı. Bazı eksiklikler, sorunlar, hatalar olabilir. Bu başlık altında m.maxicep.com hakkında görüş, istek, öneri ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Mobil siteyle ilgilenen arkadaşlarımız sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmaya çalışacaktır.

Hepimize hayırlı olsun . Keyifli forumlar.

Öncelikle Hepimize Hayırlı Olsun...

Abi Flash ile Actıgımda Baslıklar Tek Tek Yükleniyor ve Bekleme Yapıyor.Onun Yerine Maxicep'in Mobil Sürümündeki Gibi Hazır Dursa Yükleme Yapmasa Daha İyi Olabilir (Flash Kullananlar İçin)

• Beğen
Tepkiler:
Metin MF

Metin MF

Üye
mobil sitede yeni mesajlar linki yok.

• Beğen
Tepkiler: Purgatory-, ve Symbianize
asigsasi

asigsasi

Üye
hele şükür hele şükür hele şükür

• Beğen
Tepkiler: ve Symbianize
asigsasi

asigsasi

Üye
Gercekten guzel olmus fakat yeni mesajlar yok :([BR /]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

- - - Eklendi - - -

beğen butonu nerde

- - - Eklendi - - -

ne oluyo ya yukarıdaki mesajin yarısı bana ait değil benden önce mesaj yazan arkadaşın mesajı benim mesaja geldi

• Beğen
Tepkiler: MarjinaL -TR ve
asigsasi

asigsasi

Üye
sorun herhalde opera 11.5 kullanıyordum ondan olabilir bu mesajı opera mini ile yazıyorum [BR /]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

• Beğen
33_ahmet_33

33_ahmet_33

Üye
uygulama indirmek isteyince de yeni sekme de anasayfa açılıyor android te [BR /]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

• Beğen

fnldstntn

Üye
Bende şu anda mobil sürümden yazıyorum bence super beğen şikayet et butonlarıda va tek eksiği yeni mesajlar...
[BR]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi [BR /]

fnldstntn

Üye
Portalda mobil olmuş...
Ayrıca Bu mesaj mobil sürümden gönderildi olarak eklenen otomatik yazı da sanırım hatalı...

33_ahmet_33

33_ahmet_33

Üye
uygulama indirmek isteyince de yeni sekme de anasayfa açılıyor android te [BR /]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: , MarjinaL -TR ve Metin MF
KayraBey

KayraBey

Üye
Şu an mobil siteden yazıyorum bence güzel olmuş eline sağlıkOzan
[BR /]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

• Beğen
delihikmet

delihikmet

Üye
Mobil site hayırlı olsun elinize sağlık gayet başarılı çok güzel olmuş[BR /]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

delihikmet

delihikmet

Üye
Mobil site hayırlı olsun elinize sağlık gayet başarılı çok güzel olmuş[BR /]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

enes122

enes122

Üye
Eski mobil sürümü kullanmak isityorum kullanamaz miyim[BR /]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

KayraBey

KayraBey

Üye

• Beğen
Tepkiler: MarjinaL -TR
KayraBey

KayraBey

Üye

• Beğen
Tepkiler:
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
ben tam olarak anlamadım yeni mobil sürüm maxicep pc görünümünün altında yer alan mobil görünüm mu yoksa m.maxicep.com mu :hmmm

• Beğen
Tepkiler:
enes122

enes122

Üye
Ya mobil görünüm u kullanamaz miyiz daha[BR /]Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Üst Alt