GM Discovery 2 Miui v6 Stabil Rom

Sponsorlu Bağlantılar

seytanazapta666

Üye
usta bu romda xposet calismiyo mu ya ben super su indirdim ama acilista guncelleme cikiyor guncelleme basariz deyip yeniden baslat dene diyo yapiyorum yine ayni

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
miui de hem xposed hemde gravitybox çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Şampiyon derken ?

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115

seytanazapta666

Üye
espiri yapalim dedik olmadi kanimca neyse

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
muratayozen23

muratayozen23

Üye
MiuiPro romunu dokunmatiğini fixledim ama hafızada problem var sorun sadece bende mi
Edit-Stock kernelde aynı problem var yine. Sanırsam en stabil sürüm 5.6.13 idi. Şimdi onu indireceğim.
Miui 5.6.13'de depolama çalışıyor. Dokunmatiği fixledim. MiuiPro romları dışında çalışmaz. Kaydırma süper. Hayırlı olsun :)
Rom: /
Fix:
Fix ve rom çok güzel fakat telefonu kapatmaya çalıştığımız da olmuyor ekran geliyor kapat düğmesine basarken kayboluyor ve kapanmıyor mecburi power tuşuna basarak kapatıyoruz buna bir bakar mısın...

yaytas

yaytas

Üye
bunda wi-fi sorunlumu şuana kadar diğer romların hepsini denedim sadece s6 romunda sorunsuz stocktan daha iyi çalışıyor

La Minerva

La Minerva

Üye
Ben bu romu biraz sıkıntılı da olsa düzgün bi şekilde kurdum açık Konuşayım stock romda telefon gerizekaliydi bu yüklediğim romda akıllı telefon oldu. Şarji daha çok gidiyor acayip bi şekilde fark edilebiliyor şarj olayı. Ben sabah telefonu elime aldığımda şarji öğlene bitiyordu ama bu romda öğlene kadar %80 felan oluyor akşamı çok rahat bi şekilde çıkarabiliyorum. ROM gayet başarılı bence. Not ben telefonda sürekli oyun oynayıp mesajlasan biriyim. Isınma olayına gelirsekde stock romdan daha az ısındığının garantisini verebilirim.

nazkomm11

nazkomm11

Üye
son uygulamaları göremiyorum acil yardım

nazkomm11

nazkomm11

Üye
5.10.8 çıktı??

mparlak105

Üye
abi kamera açılmıyor durduruldu diyor türkçe yapınca ama ingilizcede hata yok

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
telefona trwp yükleme işleminde sorun yaşıyorum yardım edebilecek var mı?

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
öncelikli olarak root atamadım desem :) eskiden samsung kullanırken kolaydı rom atmak vs işleri ama discovery 2 kullanırken pek rom atma ihtiyacı duymadım ama son zamanlarda orjinal romdan biraz sıkıldım değişiklik olsun istiyorum deniyeyim dedim biraz farklıymış ama yapamadım yani sıfırdan anlatabilirseniz çok güzel olur :)

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
öncelikli olarak root atamadım desem :) eskiden samsung kullanırken kolaydı rom atmak vs işleri ama discovery 2 kullanırken pek rom atma ihtiyacı duymadım ama son zamanlarda orjinal romdan biraz sıkıldım değişiklik olsun istiyorum deniyeyim dedim biraz farklıymış ama yapamadım yani sıfırdan anlatabilirseniz çok güzel olur :)
Sabit konuda herşey yazıyor, root atamadıysan önce iRoot'tan root at sonra, Mobile Uncle Tools ile TWRP 2.8.7.0 recovery yükle, ROM yüklemek için anlatım nerdeyse her konuda var

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
romu yüklemeyi başardım fakat sonrasında kendi kafama göre stock romda dokunmatikte sıkıntı olduğu için bundada vardır kafasıyla burada bulduğum boot dosyasını twrp ile yüklemeyi denedim ve telefon açılış logosunda tıkalı kaldı bi yardım edebilirmisiniz? acil telefonu kullanamıyorum şuanda
edit:neyse bu sorunu hallettim telefonu tekrar açabildim fakat bundada stock romdaki gibi ekranda dokunmatiğinde sıkıntı var mı?

edit 2 : kusura bakmayın çok edit yaptım :) ama ben romu kurdum 2-3 saatlık kullanımımda sorunlar var wifi arada kopuyor stock roma göre biraz yavaş play store ve kameraya girdiğim zaman arada durduruldu hatası veriyor önerebileceğiniz farklı bir rom var mı? ve direk bu romun üstüne kursam sorun olur mu? önce stock roma mı dönmem gerekli?

Son düzenleme:
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
romu yüklemeyi başardım fakat sonrasında kendi kafama göre stock romda dokunmatikte sıkıntı olduğu için bundada vardır kafasıyla burada bulduğum boot dosyasını twrp ile yüklemeyi denedim ve telefon açılış logosunda tıkalı kaldı bi yardım edebilirmisiniz? acil telefonu kullanamıyorum şuanda
edit:neyse bu sorunu hallettim telefonu tekrar açabildim fakat bundada stock romdaki gibi ekranda dokunmatiğinde sıkıntı var mı?

edit 2 : kusura bakmayın çok edit yaptım :) ama ben romu kurdum 2-3 saatlık kullanımımda sorunlar var wifi arada kopuyor stock roma göre biraz yavaş play store ve kameraya girdiğim zaman arada durduruldu hatası veriyor önerebileceğiniz farklı bir rom var mı? ve direk bu romun üstüne kursam sorun olur mu? önce stock roma mı dönmem gerekli?
Jiayu romunu dene, temiz kurulum yap kalıntı kalmasın

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
yanlış anlamazsınız hataları fix dosyasını nasıl yüklesem sorun olmaz? twrp ile direk install yapsam olur mu onu denedim ama telefon açılmadı biraz uğraştırtı beni telefon tavsiye edeceğiniz yükleme biçimi var mı? ve root için pc ye programı yükleyince pc de kafayı yedi format atma noktasına geldim pc ye