Haber MIUI 7 27 Ekim'de Dünya Çapında Yayınlanacak!

Sponsorlu Bağlantılar

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
MIUI 7 27 Ekim'de Dünya Çapında Yayınlanacak!

Ağustos ayındaki duyurudan sonra, Xiaomi MIUI 7 işletim sistemi final sürümü için dünya çapında çıkış tarihini duyurdu. Hatırlarsak bazı cihazlar için beta sürümü çıkarılmıştı.

Over The Air (OTA) üzerinden yayınlanacak güncelleme; Xiaomi akıllı telefonlara Ekimin 27'sinde sunulmaya başlanacak .

Xiaomi hangi modeller için kesintiler yapılacağını da duyurusunda belirtti, akabinde MIUI 7 alacak bazı cihazlar için yazılım üzerinden kesintiler yapıldığını aktardı. Beta kullanımlar bunun dışında tutuluyor. Bu cihazlar içine Mi 4i, Mi3, Redmi 2 , Redmi Note Pro ve Redmi 1S dahil olacak.

Peki içerisinde ne gibi yenilikler mevcut, MIUI 7 bir dizi yeni özelliği kullanıcıya sunmaya hazırlanıyor. Performans modu, UI temalar ve geliştirilmiş çocuk modu bu geliştirmelerin içinde yer alıyor.

Bazı cihazların Kitkat işletim sistemini üzerinde devam etmesi beklenirken, üst sınıf olarak dikkat çeken modellerin Lolipop versiyonuna güncellenecek.
Xiaomi'nin paylaştığı detaylarda güncelleme alacak tüm cihazlarının güvenlik yamalarından faydalanacağı belirtiliyor.

Güncelleme aşağıdaki sayfadan indirilebilecek.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: memo4535 ve Gönüldaş

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Fazla söze gerek yok, android dünyasına farklı bir boyut oluşturdular :oke:

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Belli olmaz fakat bir konuya denk gelmedim.
en iyi sonuç ocak ayı gibi atlanır.

0MG90

0MG90

Üye
Z2 içinde varmış :naughty:

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
aralık ayında su modeller olacakmış
  • Mi 4
  • Mi 4i
  • Mi Note
  • Mi Note Pro
  • Redmi Note 2
  • Redmi 2 Prime
  • Redmi 2

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
en fazla alacak model zamsungunki :ehe :kop2:

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Olaya oradan bakmayın :D adamların ürettiği kaç cihaz var :cool

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli

kori10

Üye
Bana geldi suan

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
mi 5 ne zaman çıkacak bilginiz varmı ?

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
mi 4 4g sürümü gelmeden alınmaz
s3 üstüne 500 tl ekleyip almak gibi bir planım vardı ama turkiyeye gelen sürümü 3g

Sarangni

Sarangni

Üye
mi 5 ne zaman çıkacak bilginiz varmı ?

2016 çıkacak diye haberler dolanıyor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam Mayıs felan gibi bir şey okumuştum ama o zaman çok geç kalırlar muhtemelen daha erken bir tarihte çıkarırlar diye düşünüyorum.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
2016 çıkacak diye haberler dolanıyor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam Mayıs felan gibi bir şey okumuştum ama o zaman çok geç kalırlar muhtemelen daha erken bir tarihte çıkarırlar diye düşünüyorum.
çok geç vakite geliyor. kararsız kaldım cidden.miui arayüzü çok güzel gerçekten.

ülkemize 4g geleceği için mi4 ün 3gli sürümünü almak istemiyorum suan satışta olan

Galaxy s3umu 3 senedir kullanıyorum.bundan sonraki alcagim telefonuda uzun süreli kullanabilmem lazım

Üst Alt