Mısır tarlasında

Sponsorlu Bağlantılar

 • 19 Ekim 2010
 • 448 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 19 Ekim 2010 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Köyün birinde genç bir kadın yalnız başına mısır tarlasında çalışırken kolunu bir mısır kabuğu kesmiş. Kesik bayağı derinmiş. Kolunda şiddetli bir kanama başlamış. Kadıncağız da kan görmeye dayanamazmış. Hemen oracıkta olduğu yere bayılıvermiş. Bir süre sonra ayılmış ve evine dönmüş.

  Aradan epey bir zaman geçmiş. Kadının yarası kapanmış ama kolu şişmeye başlamış. Sürekli bir karıncalanma hissi varmış kesiğin olduğu yerde. Durum böyle olunca kadını doktora götürmüşler. Doktor muayene etmiş ama bir şey bulamamış. Kesiğin mikrop kaptığını bunun sonucunda da deri altında iltihap oluştuğunu düşünerek şiş bölgeyi kesip içindeki iltihabı akıtmaya karar vermiş. Şişkin yere neşteri vurmasıyla kadının kolundan binlerce minik akrep dışarı fırlamış. Tabii kadın oracıkta kafayı yemiş.
  Meselenin aslı sonradan anlaşılmış. Meğer mısır tarlasında kadın baygınken bir akrep kadınının kesik koluna yumurtalarını bırakmış. Minik akrep yavruları da yumurtalarından çıkmış ve kadının kolunda gelişmeye başlamış. Gerisi de malum işte. Kadıncağız hala akıl hastanesinde `Kolum şişti kolum şişti` diye dolaşıyormuş
   


  Yazan: yyeenneerr

  Sponsorlu Bağlantılar
  maximus47 bunu beğendi.
 2. 19 Ekim 2010 #2

  Dafny

  Dafny

  ayy yazıık :S
   
 3. 19 Ekim 2010 #3

  yyeenneerr

  yyeenneerr
  hemde ne yazık :S
   
 4. 19 Ekim 2010 #4

  Samsun55''

  Samsun55''
  tuhaf :hmmm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/07/2019 - 17:13