Mini 2 Cyonogen Mod Hakkında Bir Soru

• 14 Ekim 2013
  • 289 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Şu an telefonda 2.3.6 versiyonu kullanıyorum. Bu telefon için 4.2.2 jb cyonogen mod stabil çalışıyorsa eğer, orjinal jb'nin tüm özelliklerine sahip midir acaba? Mesela akıllı widget'ler, 360 derece panaromik foto çekimi vs? Yoksa hiç sıkıntıya girmeyeyim mi?

Yazan: cyberstrike
  2. telefonun kaldırabileceği özellikleri koymuslardır gereksiz uygulamaları silmişlerdir bunlar birer artı ama cm de sarj cok cabuk bitiyo bu sorun yoksa yükle

3. Teşekkürler. Tüm özellikler yoksa yüklemeye de gerek yok. Kullanan arkadaşlar da yorumlarsa bakalım artık.

4. Hangi ozellikleri istiyorsun ki

5. Orjinal romdaki tüm özellikleri elbette. Yoksa kurmanın bi anlamı olmaz benim için. Mesela kilitli widget'ler, akıllı widget'ler, 360 derece panaromik foto çekme, galeride resmi yukarı kaydırarak direk silme vb işte tüm özellikler.

6. Seni bu dedigi samsungun note a falan verdigi official jb senin telefonun gb de kaldi birader gbde varmi bu ozellikler :D

7. Hayir varsada ben bilmiyosam telefonu banada anlat soruyorum yani

8. Sen benim dedigimi anlamamissin avast. Ben cm icin sordum o sorulari. Yani orjinal jbden hangi ozellikleei cmde aktic etmislee diye. Sense bana bunlar gingerbreadte varmi diye sormussun. Alakasiz yani.

9. Anlamak istedigim o oficcial jb ozellikleri note a koyarlar seni stock romunda bile yokken cm ye kim portlayacak dedim bak yukaro senin makinana kim portlayacak manasinda dedim sen farkli dusunmussun neyse keyfin bilir ben yardimci olmaya calistim allaha emanet

10. Konu sahibinin isteği üzerine :locked:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 18:06