Mini 2 Cyonogen Mod Hakkında Bir Soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Mini 2 Cyonogen Mod Hakkında Bir Soru
Şu an telefonda 2.3.6 versiyonu kullanıyorum. Bu telefon için 4.2.2 jb cyonogen mod stabil çalışıyorsa eğer, orjinal jb'nin tüm özelliklerine sahip midir acaba? Mesela akıllı widget'ler, 360 derece panaromik foto çekimi vs? Yoksa hiç sıkıntıya girmeyeyim mi?

Samet.25

telefonun kaldırabileceği özellikleri koymuslardır gereksiz uygulamaları silmişlerdir bunlar birer artı ama cm de sarj cok cabuk bitiyo bu sorun yoksa yükle

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
telefonun kaldırabileceği özellikleri koymuslardır gereksiz uygulamaları silmişlerdir bunlar birer artı ama cm de sarj cok cabuk bitiyo bu sorun yoksa yükle
Teşekkürler. Tüm özellikler yoksa yüklemeye de gerek yok. Kullanan arkadaşlar da yorumlarsa bakalım artık.

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Hangi ozellikleri istiyorsun ki

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Orjinal romdaki tüm özellikleri elbette. Yoksa kurmanın bi anlamı olmaz benim için. Mesela kilitli widget'ler, akıllı widget'ler, 360 derece panaromik foto çekme, galeride resmi yukarı kaydırarak direk silme vb işte tüm özellikler.

avast

avast

Üye
Seni bu dedigi samsungun note a falan verdigi official jb senin telefonun gb de kaldi birader gbde varmi bu ozellikler :D

avast

avast

Üye
Hayir varsada ben bilmiyosam telefonu banada anlat soruyorum yani

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sen benim dedigimi anlamamissin avast. Ben cm icin sordum o sorulari. Yani orjinal jbden hangi ozellikleei cmde aktic etmislee diye. Sense bana bunlar gingerbreadte varmi diye sormussun. Alakasiz yani.

avast

avast

Üye
Anlamak istedigim o oficcial jb ozellikleri note a koyarlar seni stock romunda bile yokken cm ye kim portlayacak dedim bak yukaro senin makinana kim portlayacak manasinda dedim sen farkli dusunmussun neyse keyfin bilir ben yardimci olmaya calistim allaha emanet

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Konu sahibinin isteği üzerine :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...