MİNECRAFT PE WİFİ ÜZERİNDEN KARŞILIKLI NASIL OYNANIR?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
MİNECRAFT PE WİFİ ÜZERİNDEN KARŞILIKLI NASIL OYNANIR?
Arkadaşlar kardeşimle oynamak istiyoruz 0.13.1 versiyon nasıl yapıldığını bir anlamadım birisi izah etse ... Server programları denedoim açıyoruz giriyoruz da orda da bizden başka canlı yok koyun vb. Yokmu bi çözüm???
NOT: nette kodlar felan da buldum da işlemiyor unknown command falandiyor
Bilen kimse yok mu?

SHS

SHS

Üye
Aynı wifi ağına bağlananınca oluyor

SHS

SHS

Üye
Yani ikinizden biri internetini paylaşmalı, biz öyle oynuyorduk (ortamdaki wifi ile olmuyordu)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Aslında bie tablet bir pc var da pcde bluestacks diye bi uygulama kullanıyorum onla oynanıyor fakat ikisinde de wifi paylaşım yok
Hadi artık

Baydırman

Baydırman

Moderator
wifi ile oynuyor muyduk emin değilim. yani telefon ile wifi açınca oluyor ama modemin wifi'ı ile oynadık gibi hatırlıyorum ama bilemiyorum. :allalla:

007wolverine

007wolverine

Üye
Lan olarak oynayacaksaniz ayni Wi-Fi ağına bağlanmanın yeteri.Biriniz Wi-Fi paylasimi açin sonra o ağa da diğeri bağlansin olur

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Lan olarak oynayacaksaniz ayni Wi-Fi ağına bağlanmanın yeteri.Biriniz Wi-Fi paylasimi açin sonra o ağa da diğeri bağlansin olur
Kardeş dediğini yapıyoruz amaolmuyor
Normalde wifi paylaşım özelliği ikisinde de yok ama bi programla hallettik ... Bağlanıyoruz ama olmuyor işte

orhanblt

orhanblt

Üye
Evde 3 kişi birden bağlanıp beraberce yapıyı bitiriyoruz. Aynı wi-fi ağı üzerinden olacak. Yalnız hepsinde uygulama aynı sürümde olmalı. tüm kullanıcılar uygulamayı son sürüme güncellesin ve aynı wi-fi üzerinden bağlansın

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çözdük biz onu :) ıp adresini manuel girdi birimiz oldu

Üst Alt