Milli Piyango Rezaleti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Milli Piyango Rezaleti
sacmaligin boylesi ancak turkiyede olur.

ben piyangocudan bilet alirken bir saniye once listeden kontrol edecegim mi diyecegim.

bilet almiyorum kimseye karisamam ama sizlerinde almamanizi tavsiye ederim.

belki akillanirlar ....

yaklaşık 11.000 bilete ikramiye çıksada ödenmeyecek.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
olayın ne oldugunu anlatsan yorum yapabılırız ama

darkred

darkred

Üye
ewet kardeş bende yazdıklarından pek bişey anlayamdım

a21a

a21a

Emekli Yönetici
geçenlerde 10.000 den fazla mp bileti çalınmıştı. bu biletlere ikramiye çıkarsa ödenmiyeceği söylendi.. bayiler bu biletleri kontrol ediyor... denildi.. yani satılan biletler önceden kontrollü...

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Olay çok açık dermantes dostum,milli piyango biletlerinden 11000 tanesi çalınmış,ve bu biletlere çıkacak ikramiyeler ödenmeyecek,aldığın bilet bunlardan biri olursa....!

mevlut

Üye
cok güzel aydınlattın bizi..... .......niyeymişki biltler sahtemiymiş yoksa

veya neden ödenmezmiş ????

Caine

Caine

Üye
ben zaten milli piyango bileti almam zaten geçen yıl vazgeçtim bundan çünkü amortiyi bırak diğer rakamların yanından bile geçmez. bende zaten şans olsaydı ohooooooooooooo

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Dec 15 2005, 10&#58;33 PM) [post=228535]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben zaten milli piyango bileti almam zaten geçen yıl vazgeçtim bundan çünkü amortiyi bırak diğer rakamların yanından bile geçmez. bende zaten şans olsaydı ohooooooooooooo
[/b][/quote]
bende Caine kardeşime katılıyorum ama son kısım hariç.ewet şansım yok ama halimden memnunum

mevlut

Üye
olurmu öyle saçmalık be biletlerin serisini almışlar dolayısıyla u ve i mi oyle bişeydi seri harfleri ve piyasada bu biletleri satmıyorlar bayilikler... ben gecen baayiyle knonustum yok öyle 11 milyon caalındıda cıkarsa felan olmuyor diye sadece o belirli seri olan (2 adet seri imiş) satılmayacakmıs bir baayiye gidip saglam bilgi alabilirsiniz.......

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
mevlüt umuyorum öyledir..

maavii

Üye
olay şöyle.
sevkiyat yapılırken 11 bin bilet çalınmış ve tüm aramalara rağmen bulunamamış. buna çözüm olarak milli piyango idaresi her bilet satıcısına hologramlı kimlik kartı dağıtmış (kopyalanamaz vealırsanız dikkat edin) ve bilet arkasında da aynı kişinin mühürü olmalı. çalınan bilete ikramiye çıksa dahi verilmeyecek ki bunu en baştan engellerler(çekiliş sırasında)...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt