Milan Baros Uzatıyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Milan Baros Uzatıyor...
Yönetim Milan Baros'la sözleşme uzatmak için masaya oturuyor.

Çek Cumhuriyeti’nin Dünya Kupası’na gitmesi halinde Milan Baros’un sezon sonunda değerinin üzerinde bir fiyatla satılacağını, aksi halde kendisiyle yeni kontrat yapılacağını geçtiğimiz günlerde okurlarımıza duyurmuştuk. Çekler, gruptan çıkmayı başaramayınca yıldız futbolcu da Sarı-Kırmızılı kulüpteki yerini garantilemiş oldu.Galatasaray Yönetimi devre arasında Baros’la masaya oturarak sözleşmesini uzatmanın yollarını arayacak. Golcü oyuncunun da Cim Bom’da kalmayı çok istediği ve yeni bir teklife son derece sıcak baktığı öğrenildi. Baros’la birlikte Kewell’ın kontratının da uzatılması bekleniyor.

arslansem

arslansem

Üye
Bence Türkiye nin en iyi forveti ve geçen sene ki gol krallığı ile bunu kanıtladı..Kalsın yani :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
En iyi forveti olmasa da en iyilerinden biri olduğunu inkar edemem. Oynadığı oyunu bir Fenerbahçeli olarak büyük bir zevk ile izliyorum.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Galatasaray ın forveti değil bence..!.. Ayak da durmayı sevmiyor , devamlı oynamaktan çok rakiplerle uğraşan , hunzurluk içinde olan oyuncu BENCE... Yerine daha kaliteli bir oyuncu alınabilir...Ben beğenmiyorum şahsen Baros u.. Galatasaray ı sırtlayacak yırtıcı bir forvet değil...

Şahsi yorumumdur...Saygı duyarım herkesin yorumuna...:oke:

'Davut

'Davut

Üye
boroş iyi bir forvet inkar edilmez. Türkiye'de kalmasını isterim ben Türk liginde böyle yıldızlar olması gerekir...

Atakan

Atakan

Üye
Geçen sezonun gol kralı...
Kalsın tabii ki :oke:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Kalsın iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...