Milan Baros Galatasaray'da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arslansem

arslansem

Üye
    Konu Sahibi

Galatasaray, Olympique Lyonnais'un Çek yıldızı Milan Baros'u renklerine bağladı. 3 yıllık anlaşmaya varılan Baros transferini futboldan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Haldun Üstünel Galatasaray TV'ye açıkladı.Milan Baros, 28 Ağustos 2008 Perşembe günü İstanbul'a gelecek.

Transferi Galatasaray TV’ye değerlendiren yönetim kurulu üyemiz Haldun Üstünel “Öncelikle Galatasaray camiası ve spor kamuoyuyla yeni bir transferi paylaşmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Yine dünya çapında bir oyuncuyu Türkiye’ye getirerek büyük bir iş yaptığımıza eminiz. Futbol kariyeri belli olan, dünyanın önde gelen bir çok ünlü takımında oynamış Milan Baros artık Galatasaraylı. Kulübüyle bonservis konusunda anlaştık ayrıca kendisiyle de 3 yıllığına anlaşmaya vardık. Tüm imzalar atıldı.. Tam bir ekip çalışması gerçekleştirdik, bu transferde emeği geçen tüm Galatasaraylılara ve camiamıza hayırlı olsun.Galatasaray Türk futbolunun önemli bir markası ve biz de futbolun marka isimlerini camiamıza kazandırmaya devam ediyoruz.”şeklinde konuştu

Haldun Üstünel, Kewell ve De Sanctis’den sonra Baros transferinde de önemli katkısı olduğu yönündeki soruyu ise şöyle yanıtladı “Tabiî ki bu tip transferler uzunca bir süreç alıyor ama biz ekip çalışmasıyla transferi gerçekleştirdik. Bireylere pay biçmeyelim.”

MİLAN BAROS

Doğum Tarihi: 28 Ekim 1981
Doğum Yeri: Vigantice, Çek Cumhuriyeti
Boy: 184 cm
Pozisyon: Forvet (Striker)
Geldiği Kulüp: Olympique Lyonnais
Kariyeri: 1998-2001 Banik Ostrava (76 maçta 23 gol), 2002-2005 Liverpool (68 maçta 19 gol), 2005-2007 Aston Villa (42 maçta 9 gol), 2007 Olympique Lyonnais (24 maçta 7 gol), 2008 Portsmouıth (Kiralık, 12 maç)

--------------- Ekleme ---------------

Şimdi çıldırma zamanı :yuru müthişsin Adnan Polat müthiş :oke:

canturgay

canturgay

Üye
gerçekten çok güzel bi transfer.hayırlı uğurlu olsun..:)

Dwyane_Wade

Üye
tebrikler güizadan sonra yılın en iyi 2. transferi...:ehe

canturgay

canturgay

Üye
guiza mı..:P: transferin iyiliği verilen paraya göre mi ölçülüyor..:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Baros Devamlı sakatlık geçiren bir oyuncu..+ euro 2008 de başarılı olamadı;)

umarım yanılırım...hayırlısı

Hellboy®

Hellboy®

Üye
DiaBLoS™;1024013' Alıntı:
Baros Devamlı sakatlık geçiren bir oyuncu..+ euro 2008 de başarılı olamadı;)

umarım yanılırım...hayırlısı
Bugun butun spor sitelerini gezdim her fb linin yorumu boyle .

Artık kıskanclık mı desem ne desem ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Guiza ;) İspanya liginin penaltısız gol kralı + Euro 2008 De neler yaptığı ortada;) Böyle birini alırsanız kıskanırız..

+ EMRE BELEZOĞLU ;)

En büyük kıskanclık bu olsa gerek

Hellboy®

Hellboy®

Üye
DiaBLoS™;1024139' Alıntı:
Guiza ;) İspanya liginin penaltısız gol kralı + Euro 2008 De neler yaptığı ortada;) Böyle birini alırsanız kıskanırız..

+ EMRE BELEZOĞLU ;)

En büyük kıskanclık bu olsa gerek
Görecegiz Bu sene 17 Milyon Euro ya alınan Guiza mı 7 Milyon Euro ya alınan Baros mu daha yararlı olacak

+ Paranın EMREttigi kisilerle bizim alakamız bile olamaz kıskanclık da neymıs :)

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
dün gece açtığım konu bu haber ile birlikte doğrulandı....açıkçası isim olarak iyi bir transfer ancak son yıllarda özellikle liverpool'dan ayrıldıktan sonra ortalıkta adı pek geçmedi yine de süper ligte iyi işler yapabilecek düzeyde...hayırlı olsun tebrik ediyorum...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Görecegiz Bu sene 17 Milyon Euro ya alınan Guiza mı 7 Milyon Euro ya alınan Baros mu daha yararlı olacak

+ Paranın EMREttigi kisilerle bizim alakamız bile olamaz kıskanclık da neymıs :)

ADNAN POLAT: Emre Fenerbahceye imza attığı an İçim CIZ ETTİ;)

K_U_R_T

Üye
ADNAN POLAT: Emre Fenerbahceye imza attığı an İçim CIZ ETTİ;) Sama Katılıyorum Diablos

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
geçmişte galatasaray ve fenerbahçe'de forma giymiş oyuncular da bulunmakta tanju çolak bunların başında geliyor....emre profesyonel oyuncu...gitmek istediği kulübe gider...

lovestar

lovestar

Üye
süper olmuş hayırlı olsun galatasaraya.guiza ya gelince beş para etmez futbolcu tipi bile yok adamda.bi romadaki vucinic bide guiza tesadüfi golcüler bende.semih daha teknik yerinde oynadığı zaman.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
süper olmuş hayırlı olsun galatasaraya.guiza ya gelince beş para etmez futbolcu tipi bile yok adamda.bi romadaki vucinic bide guiza tesadüfi golcüler bende.semih daha teknik yerinde oynadığı zaman.

Futboldan anlamıyorsun yorum yapma kardeş;)

Futbolcu tipi yok demişsin futbolla alakan olmadığı burdan belli oluyor...Senin beş para etmez dediğin oyuncu dünyanın en iyi liglerinden birinde penaltı atmadan 27 golle gol kralı olmuş;) Alayına gider.

lovestar

lovestar

Üye
ben futbolla yatar futbolla kalkarım dostum.kendimde lisanslı amatör futbolcuyum.sol orta saha 5 numara oynuyorum tokat sağlık spor da.şimdiye kadar izlediğim performansına göre guiza için bu kadar paraya değmez.alayı değil kralı gelsin farketmez...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Seni anlıyorum:)

İYİ FORUMLAR KARDEŞ SANA .

lovestar

lovestar

Üye
tşk ederim.sanada iyi forumlar.hem burda galatasaraya yeni transfer olmuş bi oyuncudan bahsediyoruz.tartışmanın lüzumu yok.ok

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
hayüırlı olsun galatasaray camiası için

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hayırlı olsun gs a.

qurbuz

qurbuz

Üye
holeyyyyyyyyyyyyyyyy fbye kapak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt