Migrostan Nivea Men Şampuan aldım ve...

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Migrostan Nivea Men Şampuan aldım ve...
tabii başka şeylerde almıştım gittim kasaya ödemeye bir de baktım 34 lira tuttu. yanlışlıkla 30 lira verdim sonra tekrarladı biraz daha ekledim üstüne. daha sonra baktım bu kadar tutamazdı. çünkü ürünün durduğu rafın altında 15 liranın üstü çiziliydi ve 7 lira yazıyordu. gittim boşuna 15 lira verdim . ve yanında daha beğendiğim ve farklı bir şampuan vardı ona da 15 lira verip alabilirdim. bunu yolda fişe bakarken farkettim. gidip de değiştirmekle uğraşamam diye dönmedim. bu da böyle bir anımdır..

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
tabii başka şeylerde almıştım gittim kasaya ödemeye bir de baktım 34 lira tuttu. yanlışlıkla 30 lira verdim sonra tekrarladı biraz daha ekledim üstüne. daha sonra baktım bu kadar tutamazdı. çünkü ürünün durduğu rafın altında 15 liranın üstü çiziliydi ve 7 lira yazıyordu. gittim boşuna 15 lira verdim . ve yanında daha beğendiğim ve farklı bir şampuan vardı ona da 15 lira verip alabilirdim. bunu yolda fişe bakarken farkettim. gidip de değiştirmekle uğraşamam diye dönmedim. bu da böyle bir anımdır..
Geçen yine zenginim :ehe

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konumu burasıdır.

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Değiştirsene :ehe
Niye yoruyon abiyi la açsana baştan buraya :d:
konu ciddi olduğu için ve o bölümlü ilgili olduğu için açmıştım da gereksizlere taşındığına göre gereksizliğe devam :eller:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Baydırman

Baydırman

Moderator
Bunun fücuda da faidesi var

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM
Baydırman