Haber Microsoft'tan Diagnostics ile Hata ve Geri,Bildirimleri Microsoft'a Gönderin

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft'tan Diagnostics ile Hata ve Geri,Bildirimleri Microsoft'a Gönderin
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Microsoft Windows Phone 8.1 Geliştirici Ön İzleme programındaki kullanıcıların hata ve geri bildirimleri Microsoft'a iletmeleri için bir uygulama yayınladı.

Bu uygulama ile Windows Phone 8.1'de gördüğünüz hata ve eksikleri direk olarak Microsoft'a iletebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit.

Uygulamayı yukledikten sonra açın ve karşınıza gelen ekranda (accept) tuşuna basarak devam edin. Uygulamaya girdikten sonra ustten rapor hazırlanacak işlemi seçin, ve start diagnostic'e basın. Daha sonra başlat tuşuyla uygulamayı arkaplana atın. 10 dakika süren bir testten sonra raporunuz hazır olacak. İsterseniz ekran görüntüsü de ekleyip raporu gönderin.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: flutewoddy

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Bu iyi oldu . Arkadaşlar duyarlı olalım.
Teşekkür ederim.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Nasıl kullanılır?

ErenMSC

Üye
:tşk:

blackcemre

Üye
Türkçe yazabilir miyiz sorunlarımızı?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
yükledim..yararı olacaksa ne mulu :)

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
koca ms de Türkçe bilen vardır heralde diyerek Türkçe yazıyorum valla gerisi onlara kalmış

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Benim telefon dil+bölge de amerika seçili. Türkçe yazsam bir şey olur mu?

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
koca ms de Türkçe bilen vardır heralde diyerek Türkçe yazıyorum valla gerisi onlara kalmış
elopa türkçe uzunca şikayette bulunmuştum ingilizce geri dönüş yapmıştı. aynı gün sorunum çözülmüştü bunlar da da bilen vardır illa ki

skynet

Üye
İlk rapordan sonra 2. raporu 120 dakika bekletiyor neden ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Detaylı tarama yapıyor o yuzden

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: skynet
flutewoddy

flutewoddy

Üye
Bende hata veriyor hep

dakamon

dakamon

Üye
Program bulunamadı diyor sitede.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
şu ana kadar ki en iyi gelişmlerden biri, eğer doğru şekilde kullanırsak geri dönüşü olumlu olur biz kullanıcılar için, hatta organize olup sorunlar ortak bie şekilde gönderip daha sağlıklı sonuçlar alabiliriz ve sorunlar gerçekten halledilebilir.

dakamon

dakamon

Üye
Bence forum olarak eksik ve hatalar listesi oluşturalım herkesin katkılarıyla ve bu liste tamamlanınca millet sisteden kopyala yapıştır yaparak herkes aynı mesajı gönderir ve daha dikkat çekici olur. Benim şahsi fikrim bu yöndeBide uygulamayı indirmek için bölgeyi falan abd mi yapmak laızm? Mağazada bulamadım linke tıklayınca da açılmıyor

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
1. sıraya yazın o zaman..kulaklıktan arada bir tek kanaldan ses gelme sorunu var.bunu da ekleyelim bildirimlere :)

• Beğen
Tepkiler: meg1ddo

skynet

Üye
2.raporu da gönderdim şimdi 3. ü hazırlanıyor :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bu arada arkadaşlar uygulama rapor hazırlarken aşırı şarj kullanıyor.

bj_kmurat

Üye
Bluetooth raporunu kaydettim ama gönderemedim. Kayıtlı raporu nasıl gönderebiliyoruz

meg1ddo

meg1ddo

Üye
kulaklıktan tek taraftan ses sorunu var aslında önceden de vardı ama 8.1 le çok fazla ortaya çıkmaya başladı, özellikle kulaklık takılıyken eğer sessizde değilse telefon mesaj geldiğinde mesaj sesinden sonra kulaklıkta bir tarafta ses iptal oluyor reset atınca düzeliyor ancak