Microsoft'tan Çok Önemli Uyarı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi


Güncelleştirme sırasında Windows 7'de birtakım sorunlar yaşanabilecek. Güncelleştirmeler sırasında 34 ayrı güvenlik yaması yapılacak. Yamaların adresleri 13 ayrı bültende yayınlanacak.

Güvenlik yamaları, Windows, İnternet Explorer ve Office programları dahil olmak üzere birçok programda yer alan güvenlik boşluklarını kapatacak.

Var olan boşlukların bazı yüksek teknoloji suçluları tarafından istismar edildiğini belirten Microsoft yetkilileri, Windows işletim sistemlerini hedefleyen siber suçluların solucan ve trojan gibi zararlı programlarla milyonlarca kişiyi mağdur ettiğini söyledi.

Ekim güncelleşmesinden önce Microsoft en büyük güncelleştirmesini Haziran 2009'da yapmış ve 31 güvenlik zayıflığı kapatılmıştı. Microsft, genellikle her ayın ikinci salı günü güncelleştirme yapıyor. Microsoft 2003 yılından bu yana aylık güncelleme sistemini başlatmıştı.
 


darkman81

darkman81

Üye
WinDows7 Baya İddali Görünüyor Deneme Fırsatım Olmadı Fakat Denemek İsterim..:oke:
 

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Denee Oo Zaman :)
 
darkman81

darkman81

Üye
™ мγdяєaм;1700481' Alıntı:
DVD şimdi Temin Ettim Elime Geçti..Denicem :oke:
 

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Bişey Olursa Söyle Bana :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...




MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt