Microsoft:windowsphone pazar payları hızla yükseliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft:windowsphone pazar payları hızla yükseliyor.

Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone Nokia'nın Lumia serisinin de gücünü arkasına alarak hızla yükseliyor.

Geçtigimiz günlerde IDC'nin raporlarına göre Hindistan pazarında ikinci işletim sistemi konumuna gelen Windows Phone bugün Microsoft'un yaptıgı açıklamaya göre 26 ülkede Blackberry,7 ülkede ise İphone'dan daha fazla daha fazla pazar payına ulaşmış durumda.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler dostum.
Güncellemelerle sistemin; yeni uygulama ve oyunlarla da mağazanın gelişmesi WP'yi zirveye giden yolda geçen gün daha ileriye taşıyacaktır :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Haber için teşekkürler dostum.
Güncellemelerle sistemin; yeni uygulama ve oyunlarla da mağazanın gelişmesi WP'yi zirveye giden yolda geçen gün daha ileriye taşıyacaktır :oke:
windows phone yükseldikçe birilerinin elinden oyuncagı alınmış çocuk gibi zoruna gitse de önümüzdeki güncellemelerle sistem oturdukça windows phone'a geçmek konusunda tereddüt edenler de daha rahat karar vereceklerdir. Zaten Türkiye için yepyeni ve yabancı bir sistem olmasına ragmen bu kadar tutulması bişeylerin işaretidir.yıl sonunda,önümüzdeki aylarda çıkacak cihazları da düşününce ttüm dünyada %15 civarında bir pazar payına ulaşabilir.

komando04

komando04

Üye
gerçekten hızlı büyüyen bir sistem ve tereddütsüz sahada büyüyecektir

karaelci

karaelci

Üye
Evde Windows 8 ve Xbox 720, telefonda Windows Phone 8 ve tablet olarak da Windows Surface ya da muadili bir tabletle ortak platform hedefim vardı :) Windows Blue ile tüm platformları birleştirip xbox 720' nin de çıkmasıyla Microsoft daha da atağa kalkacaktır. Zira kinect teknolojisi yakından takip ettiğim ve ileriye dönük büyük işler başaracağına inandığım bir sistem. İşletim sistemleriyle de senkronize çalışırsa çok daha verimli olacaktır.

Buraya yazıyorum : Bu yılın sonunda (eğer apple marjinal bir atak yapmazsa) windows phone bu ekosistem sayesinde Android' in en güçlü rakibi olacak.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Evde Windows 8 ve Xbox 720, telefonda Windows Phone 8 ve tablet olarak da Windows Surface ya da muadili bir tabletle ortak platform hedefim vardı :) Windows Blue ile tüm platformları birleştirip xbox 720' nin de çıkmasıyla Microsoft daha da atağa kalkacaktır. Zira kinect teknolojisi yakından takip ettiğim ve ileriye dönük büyük işler başaracağına inandığım bir sistem. İşletim sistemleriyle de senkronize çalışırsa çok daha verimli olacaktır.

Buraya yazıyorum : Bu yılın sonunda (eğer apple marjinal bir atak yapmazsa) windows phone bu ekosistem sayesinde Android' in en güçlü rakibi olacak.
Olsun tabi... :)

serinaga

serinaga

Üye
Harika ...

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Marjinal atakları tüm hayatı boyunca Steve Jobs yapmıştı :)

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Steve Jobs tan sonra Applede marjinallik bitti :)

pirenuri

pirenuri

Üye
Steve jobs öldükten sonra anladık ki Steve Jobs=Apple. Steve Jobs öldü bakalım Apple a nolcak.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Tebrik edelim buradan Microsof'u :)

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Adamdaki felsefeye bakarmısın ;

"Aç Kal Budala Kal" :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt