Microsoft:windowsphone pazar payları hızla yükseliyor.

 • 27 Mart 2013
 • 718 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone Nokia'nın Lumia serisinin de gücünü arkasına alarak hızla yükseliyor.

  Geçtigimiz günlerde IDC'nin raporlarına göre Hindistan pazarında ikinci işletim sistemi konumuna gelen Windows Phone bugün Microsoft'un yaptıgı açıklamaya göre 26 ülkede Blackberry,7 ülkede ise İphone'dan daha fazla daha fazla pazar payına ulaşmış durumda.
   


  Yazan: papakudioflu
 2. Haber için teşekkürler dostum.
  Güncellemelerle sistemin; yeni uygulama ve oyunlarla da mağazanın gelişmesi WP'yi zirveye giden yolda geçen gün daha ileriye taşıyacaktır :oke:
   
 3. windows phone yükseldikçe birilerinin elinden oyuncagı alınmış çocuk gibi zoruna gitse de önümüzdeki güncellemelerle sistem oturdukça windows phone'a geçmek konusunda tereddüt edenler de daha rahat karar vereceklerdir. Zaten Türkiye için yepyeni ve yabancı bir sistem olmasına ragmen bu kadar tutulması bişeylerin işaretidir.yıl sonunda,önümüzdeki aylarda çıkacak cihazları da düşününce ttüm dünyada %15 civarında bir pazar payına ulaşabilir.
   
 4. gerçekten hızlı büyüyen bir sistem ve tereddütsüz sahada büyüyecektir
   
 5. Evde Windows 8 ve Xbox 720, telefonda Windows Phone 8 ve tablet olarak da Windows Surface ya da muadili bir tabletle ortak platform hedefim vardı :) Windows Blue ile tüm platformları birleştirip xbox 720' nin de çıkmasıyla Microsoft daha da atağa kalkacaktır. Zira kinect teknolojisi yakından takip ettiğim ve ileriye dönük büyük işler başaracağına inandığım bir sistem. İşletim sistemleriyle de senkronize çalışırsa çok daha verimli olacaktır.

  Buraya yazıyorum : Bu yılın sonunda (eğer apple marjinal bir atak yapmazsa) windows phone bu ekosistem sayesinde Android' in en güçlü rakibi olacak.
   
 6. Olsun tabi... :)
   
 7. Harika ...
   
 8. Marjinal atakları tüm hayatı boyunca Steve Jobs yapmıştı :)
   
 9. Steve Jobs tan sonra Applede marjinallik bitti :)
   
 10. Katılıyorum.
   
 11. Steve jobs öldükten sonra anladık ki Steve Jobs=Apple. Steve Jobs öldü bakalım Apple a nolcak.
   
 12. Tebrik edelim buradan Microsof'u :)
   
 13. Adamdaki felsefeye bakarmısın ;

  "Aç Kal Budala Kal" :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 05:16