Microsoft ve Hewlett-Packarddan işbirliği


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Microsoft ve Hewlett-Packard’dan işbirliği
Dünyanın en tanınmış yazılım ve donanım şirketleri olan Microsoft ve Hewlett-Packard, Tayvan’da kuracakları yeni teknoloji merkezini duyurdular.

HP ve Dell gibi firmalar, PC sektöründe en çok satışı yapan firmalardan olsa da aslında donanımın çoğu (yüzde 80 civarı) Tayvan’lı firmalar tarafından üretiliyor. Bu firmaların içine Quanta Computer ve Compal Electronics de dahil…
Basın konferansında Global Microsoft Technology Center yöneticisi John Knutsen; “ Microsoft ve HP çözüm merkezleri Tayvanlı iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin teknolojilerini geliştirmelerine yardımcı olacak” dedi.
İki şirket yeni merkezlerinin beş sene içinde 83 milyon Dolar gibi bir rakamı geri getirebileceğine inanıyorlar. Knutsen, şu anda; Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Almanya, İngiltere, Hindistan ve Amerika’nın da içinde bulunduğu birçok ülkede 16 adet Microsoft teknoloji merkezi bulunduğunu da ifade etti.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt