Microsoft SQL Server 2016

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi


Microsoft SQL Server profesyonel bir veritabanı sunucu yazılımıdır . Bu kaliteli veritabanı sunucu yazılımı alanındaki en iyi yazılım olarak biliniyor . Veritabanlarının oluşturulmasını ve yönetilmesini sağlayan SQL Server 2016 kurumsal ve kişisel alanlarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. En çok kullanılan veritabanı yazılım olmasının sebebi sorun çıkarmadan çalışması ve son derece kullanışlı olmasıdır.


Uygulama ücretlidir. Ücreti kullanıcıya göre farklılık göstermektedir. 180 günlük deneme sürümü mevcuttur.

 
Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Program Tam Olarak Ne İşe Yarıyor? Bir Türlü Çözemedim Bunu PCyi Server Yapıp Dişaridan Mı Bağlanıyorsunuz?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt