Haber Microsoft Mobile Nokia Lumia 1020 halefi üzerinde çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft Mobile Nokia Lumia 1020 halefi üzerinde çalışıyor
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Techradar sitesinin Jo Harlow'la yaptığı röportajda sorulan bir soru ve gelen cevap Microsoft'un kamera odaklı telefonlar üzerinde çalışmaya devam ettiğini ortaya koydu.

Microsoft Telefonları İş Birimi Kurumsal Başkan Yardımcısı Jo Harlow şunları söyledi:

Biz kesinlikle kamera konusunda misyonunun tamamladığını ya da kamera geliştirmeleri konusunda uç noktaya geldiğimiz düşünmüyoruz. Önümüzdeki yüksek seviye görüntüleme teknolojilerindeki sahip yeni cihazlarımızı için yatırım ve çalışmalarımız devam ediyor.

Microsoft'un bu konudaki en yetkili ağızlarına biri olan Jo Harlow'un yaptığı açıklamalar, Microsoft Mobile'ın önümüzdeki Lumia 1020'nin halefi kullanıcılara sunacağı yorumlarına neden oldu.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Murat Alper, Esendağlı ve 1 kişi daha

beats

beats

Üye
Tam da açıyordum, teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
versino2

versino2

Üye
1020 dedikçe kaçıracağım 1100 liralık fırsat aklıma geliyor içim kararıyor :)

• Beğen
Tepkiler: byibo ve emz
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
1020nin halefi çıksın alacağım

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bende düşünebilirim açıkçası hem daha hızlı güncel ve belki biraz daha iyi kamera ile gelirse inş.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Hem oyun hem kamera performansı iyi olan bi cihaz olsa tutabilir ama 1020 gibi sadece kamerası iyi olursa tutmaz. İyi bir işlemci lazım o telefona

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Muhtemelen Qualcomm Snapdragon 805 veya 64-bit İşlemciye sahip bir chipset kullanılacaktır. O yüzden hem daha iyi bir kameraya hem de oyuna yönelik bir cihaz olacaktır.

Tabi bu Cihazda en önemli nokta da batarya olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Murat Alper, byibo ve 5 diğerleri
emz

emz

Üye
:tşk:

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

dakamon

dakamon

Üye
Muhtemelen Qualcomm Snapdragon 805 veya 64-bit İşlemciye sahip bir chipset kullanılacaktır. O yüzden hem daha iyi bir kameraya hem de oyuna yönelik bir cihaz olacaktır.

Tabi bu Cihazda en önemli nokta da batarya olacaktır.
64 bit işlemciye sahip olması alacaklar için bir gönül rahatlığı verecektir donanımının yüksek olması geleceğe yönelik bir telefon olduğunu göstercektir. 1020 de snap400 kullandılar ve 4k ya destek vermedi bu yüzden. Bence bu ileri görüşlülük değildir. Sanırım nokia wp de 4k desteği geleceğini kestiremedi. Açıkcası yazık oldu 1020 ye denebilir belki de benim açımdan.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
64 bit işlemciye sahip olması alacaklar için bir gönül rahatlığı verecektir donanımının yüksek olması geleceğe yönelik bir telefon olduğunu göstercektir. 1020 de snap400 kullandılar ve 4k ya destek vermedi bu yüzden. Bence bu ileri görüşlülük değildir. Sanırım nokia wp de 4k desteği geleceğini kestiremedi. Açıkcası yazık oldu 1020 ye denebilir belki de benim açımdan.
1020 de Snapdragon S4 var. 400 yok.

dakamon

dakamon

Üye
1020 de Snapdragon S4 var. 400 yok.
Pardon ya o zaman biz kaldırıp çöpe atalım bu telefonları :D sağolasın bak sayende bir şey daha öğrendim.
ve şu an snapdragon ailesini hatmediyorum sayende araştırmaya koyuldum :D

Son düzenleme:
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Güçlü bir donanım ve güçlü bir kamera çok iyi olur.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Pardon ya o zaman biz kaldırıp çöpe atalım bu telefonları :D sağolasın bak sayende bir şey daha öğrendim.
4k olayını destekleyen 830da da 400 var. Oradan çıkartabilirdin :)

dakamon

dakamon

Üye
4k olayını destekleyen 830da da 400 var. Oradan çıkartabilirdin :)
Ben s4 400 ün kısaltmasıymış gibi anlamışım belli bir dönem :D kusura bakmayın :) ama şimdi bakıyorum s4 ile arasındaki farka 2 çekirdek fazlalığı var ama saat frekansı düşük s4 e göre e bide enerji konusunda daha cimri. Başka da fark yok. Wikipedia dan ikisini karşılaştırıyoorum. Yani aman aman bir fark göremedim diyebilirim kendimce s4 ile s 400 arasında.
Şunu gördüm kü snap 600 den sonra olay başlıyor :)

enessrsy

enessrsy

Üye
Kasımda askere gidip mayısta döneceğim. O zamana kadar süper bir telefon piyasaya sunmazsa Microsoft beni kaybeder :yuru

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Kasımda askere gidip mayısta döneceğim. O zamana kadar süper bir telefon piyasaya sunmazsa Microsoft beni kaybeder :yuru

Mayıs'ta döndüğünde Microsoft markalı WP9'lu yeni ve üst düzey teknolojilere sahip amiral geminin duyurusu yapılmış olur :kıskıs:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
ah 1520 ye de şöyle kamera için aksesuarlar gelse ne güzel olurdu

Üst Alt